جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران در ویترین شبکه اترک - صفحه محتوایی خبر

 

 

جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران در ویترین شبکه اترک

جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران در ویترین شبکه اترک

 

مدیر کل صداوسیمای مرکز خراسان شمالی برنامه های شبکه اترک با موضوع چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز خراسان شمالی، مدیرکل شبکه اترک در نشست خبری با محوریت جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران که سه شنبه 29 آبان 97 با حضور خبرنگاران جراید، نشریات و خبرگزاری های  استان برگزار شد برنامه‏ های صداوسیمای استان را تشریح کرد.

حمید قربانی جم گفت: ملت ایران در حالی با شعار افتخار به گذشته و امید به آینده، به پیشواز نکوداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب می رود که دشمنان، همه توان و ظرفیت خود را به کار گرفته اند تا مانع از برگزاری این جشن بزرگ شوند.

 حمید قربانی جم در تشریح اقدامات و ویژه برنامه های شبکه استانی اترک با محوریت جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی گفت: تولید این برنامه ها از دی ماه سال ۹۶ در این مرکز کلید خورده است.

وی افزود: افق روشن، چلچراغ، در مسیر پیشرفت، میز انقلاب، نمایش های رادیویی با قصه مبارزان انقلابی، خیابان انقلاب- پلاک ۴۰، ضربان، کولاک، تب و تاب، صدای روستا، سلام آبادی، در امتداد آفتاب و روز شمار انقلاب از جمله این برنامه هاست.

مدیرکل صداوسیمای خراسان شمالی گفت: ویژه برنامه کاروان انقلاب با حضور در ۲۲مدرسه و ویژه برنامه ۷۰ قسمتی کارنامه با حضور مدیران و مسئولان اجرایی استان، از جمله استانداران ادوار مختلف، روایتگر و منعکس کننده بخش هایی از دستاوردها، خدمات و عملکرد نظام، پس از انقلاب اسلامی تا به امروز است.

قربانی جم افزود: تولید مستند تلویزیونی شهدای مدافع حرم، مستند معرفی چهره های شاخص و فاخر استان، در کنار استفاده از ظرفیت رادیونما، به مدد معرفی ثمرات و دستاوردهای انقلاب اسلامی در چهلمین سالگرد آن می آیند.

وی گفت: تولید مستندهای خبری، مصاحبه با مبارزان انقلابی ، گزارش های خبری از خدمات نظام و دولت ، تریبون آزاد ، استفاده از کارشناسان در برنامه گفتگوی ویژه خبری با محوریت تبیین خدمات و دستاوردهای انقلاب اسلامی و نیز آسیب شناسی موانع پیش رو و تحقق اهداف انقلاب از مهم ترین اقدمات و برنامه های حوزه خبر شبکه اترک است.

مدیرکل صداوسیمای استان گفت: استفاده از ظرفیت گسترده فضای مجازی برای انعکاس برنامه های تولید شده هم در مرکز استان از روزهای آینده آغاز خواهد شد.

قربانی جم همچنین از تولید چهار اثر فاخر موسیقیایی در واحد شعر و موسیقی با موضوع چهل سالگی انقلاب خبر داد.

به گفته مدیرکل صدا و سیمای خراسان شمالی، ستاد نکوداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سازمان صداوسیما از سال ۹۵ تاسیس شد تا نسل های جوان در این مدت با شخصیت ها و ظرفیت های انقلاب آشنا شوند و فعالیت این ستاد، محدود به دهه فجر نیست.