سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

جغدی دانا مرجع رفع مشکلات حیوانات جنگلی کهن - صفحه محتوایی خبر

 

 

جغدی دانا مرجع رفع مشکلات حیوانات جنگلی کهن

انیمیشن قصه های جنگل و صنوبر کهن در 13 قسمت 11 دقیقه ای به کارگردانی سولماز قائلی و مهدی محمد آذر و تهیه کنندگی مهدی محمد آذر به سفارش صدا و سیمای مرکز اردبیل تهیه و تولید می شود.

محمد آذر در گفتگو با خبرنگار ما گفت: داستان این انیمیشن در جنگلی سر سبز و پیرامون صنوبری کهنسال که جغدی دانا بر روی یکی از شا خه هایش لانه دارد ، اتفاق می افتد.

وی با بیان اینکه در این جنگل حیواناتی زندگی می کنند که به ترتیب در قسمت های مختلف وارد داستان می شوند افزود: مخاطبین این انیمسشن کودکان هستند و اتفاقات داستان هر قسمت اغلب به صورت فانتزی در نظر گرفته شده است.

وی تصریح کرد: راست گوئی، درستکاری ، مهربانی، دوستی ، حرف شنوی از بزرگترها و ...  پیام هایی است  که داستان های این مجموعه به مخاطبین انتقال داده می شود.

وی با اشاره به اینکه قالب تکنیک فیلم به صورت سه بعدی با رندر دو بعدی انجام می شود ابراز داشت:  با استفاده از فضا سازی در بخش های مختلف انیمیشن سعی شده جذابیت های لازم برای مخاطبان به وجود بیاید.

محمد آذر با بیان اینکه در پیش تولید طراحی کاراکتر ها و کانسپت های فضا، فیلمنامه و ادیت نهائی آن، مد لینگ و ریگ کاراکتر هاو 70%  استوری بورد انجام شده است گفت: از ابتدای آذر انیمیت مجموعه شروع شده و براساس برنامه ریزی مراحل فنی و پس تولید شامل کامپوزیت ،تدوین ،موسیقی،و ...از اردیبهشت 91 آغاز و تا پایان شهریور ماه سال آینده به اتمام خواهد رسید.

برخی از عوامل تولید این مجموعه عبارتند از:

عوامل:مسئول انیماتورها:اشکان صانعی/مدلینگ:محسن جعفری/کامپوزیت و لی اوت:فرشته محمد آذر و مهدی خروشی.

alt 
 alt