جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

جلسه برنامه ریزی ساخت سریال آیت الله طالقانی در مرکز البرز - صفحه محتوایی خبر

 

 

جلسه برنامه ریزی ساخت سریال آیت الله طالقانی در مرکز البرز

جلسه برنامه ریزی ساخت سریال آیت الله طالقانی در مرکز البرز

 

جلسه برنامه ریزی ساخت سریال آیت الله طالقانی با حضور مسئولان قائم مقام سیمای استان ها ، مدیرکل طرح و برنامه سیمای استان ها، مدیرکل و قائم مقام مرکز البرز  و عوامل ساخت این سریال برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز البرز در این نشست معصوم زادگان قائم مقام سیمای استان ها گفت به تصویر کشیدن زندگی مفاخر و مشاهیر و قهرمانان کشور از وظایف سازمان صدا و سیما است.
وی گفت  آیت الله طالقانی شخصیت تاثیرگذاری بوده و از محبوبیت مردمی برخوردار است و پیرو نهضت امام خمینی (ره) در دهه 40 و 50 بوده است.
مراغه ای مدیرکل طرح و برنامه سیمای استان ها نیز افزود سریال آیت الله طالقانی در نهضت سریال سازی سازمان قرار گرفت.
وی از عوامل تهیه این سریال خواست طرح اولیه، داستان یا سیناپس کار تا هفته آینده به طرح و برنامه سیمای استان ها ارسال کنند تا نظر کارشناسی درخصوص آن داده شود.
علی رامک مدیرکل صدا و سیمای مرکز البرز نیز در این نشست گفت  انتخاب نویسنده استانی و کارگردان مشهور و تهیه کننده باسابقه از مزایای ساخت این سریال است .
وی افزود تلاش می شود تا پایان سال جاری نگارش نهایی سریال به پایان برسد و پروژه در سال آینده کلید بخورد.
رامک گفت این سریال باید بتواند به بخشی از سوالات جوانان از جمله علل مبارزه آیت الله طالقانی پاسخ دهد.
در این جلسه همچنین مصوب شد تا برای ساخت این سریال  جذب مشارکت استانی صورت گیرد و تعداد قسمت و مدت سریال براساس کشش داستان قابل تغییر می باشد.
همچنین مصوب شد تا جلسه ای با حضور فرزند مرحوم آیت الله طالقانی برای بهره برداری  از نظرات و پیشنهادات مشاوره ای در آینده نزدیک  برگزار شود .