جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

جلسه هم اندیشی و تعامل مراکز گلستان و خراسان شمالی - صفحه محتوایی خبر

 

 

جلسه هم اندیشی و تعامل مراکز گلستان و خراسان شمالی

جلسه هم اندیشی و تعامل یک روزه ای بین مدیران  کل صدا و سیمای گلستان و خراسان شمالی در مرکز گلستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکزگلستان، مدیرکل صدا و سیمای گلستان در این جلسه با بیان اینکه تشکیل این جلسه هم اندیشی در راستای تعامل و اهداف افق رسانه است، گفت: وظیفه مهم و اساسی این جلسه تأثیرگذاری در فرآیند توسعه دو استان می باشد.

در ادامه مقدسی آمادگی هر چه بیشتر خود را در زمینه فنی و تولیدات و برنامه سازی های دیداری و نوشتاری مرکز گلستان با مرکز خراسان شمالی عنوان کرد و گفت: صدا و سیمای مراکز استان های کشور برای تحقق برنامه ها در افق رسانه در دهه آینده نقش محوری دارند.

وی اضافه کرد: تولیدات صدا و سیما در دهه آینده باید پاسخ گوی دغدغه های کشور باشد و مراکز صدا و سیمای استان ها باید با تولیدات خود وظایف و افق های رسانه ملی در دهه آینده را ترویج، تبیین، تثبیت و نهادینه کنند.

مدیرکل صداوسیمای مرکز خراسان شمالی نیز که به همراه معاونین خود به گلستان آمده بود در این جلسه خاطر نشان کرد: صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی هم با توجه به وظیفه ای که دارد و بر اساس افق رسانه درتلاش است تولیدات متنوع، را در کنار ایجاد فضای امیدواری، نشاط  و آگاهی در جامعه ایجاد کند و موضوعات برنامه سازی های خود را بصورت مشترک با مرکز گلستان در سرفصل اهداف خود قرار دهد.

مهدوی در ادامه، آمادگی این مرکز را در جهت تولیدات مشارکتی در حوزه فنی و برنامه سازی های دو مرکز  یادآور شد و همچنین آمادگی خود و مرکز خود را در انتقال تجربیات  بین دو حوزه متذکر شد.

alt

alt