سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

جلسه ویدیو کنفرانسی معاون امور استان ها با مدیران کل مراکز صداوسیما - صفحه محتوایی خبر

 

 

جلسه ویدیو کنفرانسی معاون امور استان ها با مدیران کل مراکز صداوسیما

جلسه ویدیو کنفرانسی معاون امور استان ها با مدیران کل مراکز صداوسیما


دکتر علی دارابی معاون اموراستان های صداوسیما در ارتباط زنده تصویری با مدیران کل مراکز، در جریان آخرین اقدامات شبکه های استانی در مقابله با ویروس کرونا قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، دکتر دارابی در این ارتباط زنده تصویری ضمن اطلاع از اقدامات شبکه های رادیویی و تلویزیونی مراکز صداوسیما در مقابله با ویروس کرونا دستورات لازم برای هماهنگی های بیش تر در این خصوص را صادر کرد.
معاون امور استان ها با اشاره  بر ضرورت رعایت نکات بهداشتی و محافظتی در انجام ماموریت های رسانه ای تاکید کرد: همه اقدامات و پیش بینی های لازم برای همکاری نزدیک با ستاد های مقابله با ویروس کرونا درسراسر کشور به منظور جلوگیری از شیوع این ویروس  مطابق با روال جاری و با قوت ادامه یابد.
دکتر دارابی سال 98 را سال سخت و پرکار برای شبکه های استانی صداوسیما توصیف کرد و گفت: سال جاری به دلیل حوادث مختلف  که کانون اکثر آن ها در استان های  کشوربوده سالی پرکار برای  مراکز صداوسیما بوده است که بحمدالله در همه این حوادث شاهد تلاش و موفقیت شبکه های استانی در همراهی و همدلی با مردم و کمک به مسئولان برای حل مشکلات بوده ایم.
معاون امور استان های صداوسیما همچنین با قدردانی از تلاش ها و اقدامات انجام گرفته از سوی مدیران و کارکنان بخش های مختلف شبکه های استانی بر تداوم این اقدامات تا عبور از بحران ویروس کرونا و برگزاری جشن سلامت در کشور تاکید کرد.