جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

جلوه گاه امید جشنواره فیلم کودک در تصاحب "تنهای تنهای تنها" - صفحه محتوایی خبر

 

 

جلوه گاه امید جشنواره فیلم کودک در تصاحب "تنهای تنهای تنها"

مراسم پایانی بیست و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم کودکان و نوجوانان در بخش "جلوه گاه امید" در تالار استاد فرشچیان اصفهان برگزار شد که فیلم " تنهای تنهای تنها" توانست بیشترین جوائز این بخش را تصاحب کند.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، مسئول بخش جلوه گاه امید جشنواره با اشاره به رشد قابل توجه شرکت کنندگان در این بخش گفت: امسال 30 سازمان، نهاد و انجمن در بخش جلوه گاه امید جشنواره بین المللی فیلم کودکان و نوجوانان شرکت کردند که روند رو به رشد قابل توجهی است. این در حالی است که سال گذشته 22 نهاد در این بخش شرکت کردند.

بنابراین گزارش هیات داوران سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش، اداره کل ارشاد استان اصفهان، ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر اصفهان، شورای فرهنگی اجتماعی زنان و خانواده شورای عالی انقلاب فرهنگی ،بسیج زنان کشور، انجمن نویسندگان کودک و نوجوان، موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی و موسسه آموزش عالی سپهر اصفهان لوح ها و جوایز نقدی خود را به فیلم و عوامل "تنهای تنهای تنها" اهدا کردند.

در این بخش همچنین هیات داوران انجمن فیلم کوتاه ایران دیپلم افتخار و جایزه اول خود را به فیلم ویدئویی کوتاه " بازگشت" تولید مرکز چهار محال و بختیاری اهدا نمود و لوح و جایزه نقدی دیگری را به همراه موسسه آموزش عالی سپهر اصفهان به امیر حسن رفیعا بازیگر فیلم " تابستان طولانی" تولید مرکز خراسان رضوی اهدا کردند.

alt