سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲ مهر ۱۴۰۰

جوانمردی زیر تیغ آتش انتقام - صفحه محتوایی خبر

 

 

جوانمردی زیر تیغ آتش انتقام


فیلم تلویزونی "جاودانگی" به کارگردانی محسن توکلی و تهیه کنندگی محسن دانشور در صدا و سیمای خراسان شمالی و به سفارش مرکز سیمای استان ها تهیه و تولید می شود.

دانشور در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به اینکه پیش تولید این تله فیلم از اسفندماه سال گذشته آغاز شده است گفت: تصویربرداری تله فیلم جاودانگی از 14 فروردین همزمان با مسابقات قهرمانی کشتی با چوخه کشور در گود زینل خان با حضور ابوالفضل پور عرب و عنایت بخشی آغاز شد.

وی افزود: با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته تصویربرداری تا پایان اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

وی از تدوین همزمان تله فیلم خبر داد و اظهار امیدواری کرد: پس از گذراندن مراحل تدوین، صداگذاری و موسیقی تله فیلم جاودانگی تا پایان فصل بهار آماده نمایش شود.

تهیه کننده این فیلم اظهار داشت: شهرستان های اسفراین، بجنورد و رویین از جمله مهمترین لوکیشن های این تله فیلم به شمار می آیند.  

وی در پاسخ به این پرسش که با توجه به مشابهت نام تله فیلم با مجموعه ای که چندی پیش از شبکه سه پخش شد آیا نام این تله فیلم تغییر خواهد کرد یا خیر گفت:

احتمال بسیاری زیادی دارد که نام تله فیلم تغییر کند به همین جهت در حال انتخاب نام جدید برای تله فیلم هستیم.

دانشور در خصوص داستان تله فیلم گفت: "جاودانگی" داستان دو دوست است که در حین تمرین کشتی یکی از آنها به طور تصادفی کشته می شود و دوستش وارد زندان می شود. در این میان شخصیتی به نام حاج ولی قصد دارد رضایت این کشتی گیر را بگیرد تا بتواند در مسابقات کشتی شرکت کند که ...

گفتنی است: ابوالفضل پورعرب (اسماعیل)، عنایت بخشی (حاج ولی) ، جمشید صفری (کشتی گیر) ، سعید هرانف (کشتی گیر)، مصطفی غلامی (شخصیت های زندان) و ... بازیگران اصلی این فیلم تلویزیونی هستند.

alt

alt