جهش تولید | شنبه، ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

حداد عادل مهمان شب های اترک - صفحه محتوایی خبر

 

 

حداد عادل مهمان شب های اترک

دکتر غلامعلی حداد عادل نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و مشاور عالی رهبر معظم انقلاب که به مناسبت سالگرد سفر مقام عظمای ولایت و در آغاز دهه امامت و ولایت به استان سفر کرده بود با حضور در برنامه زنده شب های اترک سیمای خراسان شمالی ضمن تقدیر از ولایتمداری و مهمان نوازی مردم خونگرم خراسان شمالی در سفر معظم له به این استان، به تشریح دیدگاه مقام معظم رهبری در سخنرانی های ایشان در استان پرداخت .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی؛ دکتر حداد عادل با قرائت بخشی از سخنرانی حضرت آیت الله خامنه ای در جمع جوانان برگزیده استان به تاریخ بیست و سوم مهرماه سال 91، فرمایش ایشان درباره سبک زندگی و پیشرفت به مفهوم اسلامی را تشریح کرد .

وی همچنین در این برنامه از تلاش مدیران و کارکنان صدا وسیمای خراسان شمالی بابت تلاش آنان برای انعکاس و پوشش سفر مقام معظم رهبری در مهر ماه سال 91 تقدیر و تشکر کرد و گفت: مهمان نوازی مردم ولایتمدار خراسان شمالی نیز کم نظیر بود .

مشاور عالی رهبر انقلاب همچنین با امضای دفتر یادبود صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی از اینکه در سالروز سفر معظم له به خراسان شمالی سفر کرده، ابراز خرسندی و از لطف مدیریت صدا و سیمای استان و تلاش همکاران ایشان تشکر و توفیق همگان را از خداوند مسئلت نموده است .

alt

alt