سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

حضور استاندار آذربایجان غربی در صدا و سیمای مرکز مهاباد - صفحه محتوایی خبر

 

 

حضور استاندار آذربایجان غربی در صدا و سیمای مرکز مهاباد

حضور استاندار آذربایجان غربی در صدا و سیمای مرکز مهاباد

حضور استاندار آذربایجان غربی در صدا و سیمای مرکز مهاباد

مهندس سعادت استاندار استان آذربایجان غربی با حضور در صدا و سیمای مرکز مهاباد در جریان تلاش و فعالیت های این مرکز قرار گرفت.

در این دیدار بهرام قوی بنیه مدیر کل صدا و سیمای مرکز مهاباد گزارشی از توفیقات، برنامه ریزی و عملکرد مجموعه مرکز مهاباد در حوزه های فنی و تولیدی برای تحقق هر چه بهترمنویات رهبر معظم انقلاب اسلامی (مد ظله العالی) ارائه نمود.

استاندار آذربایجان غربی ضمن موافقت با درخواست های مدیر کل مرکز از صدا و سیمای مرکز مهاباد به عنوان مجموعه ای تاثیرگذار در احیای فرهنگ ایرانی اسلامی یاد کرد و گفت: صدا و سیما پل ارتباطی مردم و مسئولان و زبان هم دلی آنان است.   

مهندس سعادت، کار در عرصه فرهنگ را بسیار حساس و مهم بیان کرد و افزود: نیل به تحقق شعار سال و فراهم کردن بستر مناسب جهت اجرای بهتر آن در سطح جامعه، رسالت مهمی را به دوش رسانه گذاشته که همه مسئولان باید در این امر خطیر، رسانه ملی را یاری نمایند.

وی پرداخت هنرمندانه صداوسیما به مسائل فرهنگی و اقتصادی را ارزشمند دانست و برنامه های صدا و سیمای  مرکز مهاباد را مطلوب و مناسب ارزیابی کرد.

در ادامه استاندار آذربایجان غربی با حضور در برنامه زنده تلویزیونی «مانگه شه و» به تبیین و تشریح مسائل اقتصادی و عمرانی منطقه پرداخت.