جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

حضور استاندار جدید در صدا و سیمای مرکز گیلان - صفحه محتوایی خبر

 

 

حضور استاندار جدید در صدا و سیمای مرکز گیلان

استاندار گیلان در دیدار با مدیر کل مرکز ضمن اشاره به مشکلات و موانع پیشرفت و توسعه استان گفت: تلاش همه جانبه برای برنامه ریزی هدفمند و منسجم، همراه با اجرای دقیق و به موقع برنامه ها از سوی دستگاه های ذیربط رمز موفقیت و پیشرفت استان به شمار می رود.

در این نشست که در محل کار مدیرکل مرکز برگزار شد دکتر نجفی با تأکید بر اهمیت و نقش اساسی برنامه های صدا و سیما در تبیین شعار سال و فراهم کردن زمینه برای ترویج فرهنگ کار و تلاش تأکید نمود و تأثیر برنامه های شبکه استانی باران را در رشد و توسعه گیلان غیر قابل انکار عنوان کرد .

مدیرکل مرکز گیلان نیز با اشاره به نقش بی بدیل رسانه در فرایند اجرای برنامه های توسعه محور، از تحول ساختاری رسانه استانی و گسترش کمی وکیفی برنامه ها به عنوان یکی از شاخص های توسعه یاد کرد و افزود: بستر سازی برای ترویج و نهادینه کردن فرهنگ کار و تلاش بین مردم و زمینه سازی برای تحقق حماسه اقتصادی در سال جاری از جمله برنامه های راهبردی مرکز است .

نصرپور همچنین به برنامه های جاری حوزه های صدا، سیما و خبر اشاره کرد و گفت: از طریق تولید و پخش مستمر گزارش های اجتماعی و برنامه های گفتگو محور با حضور کارشناسان و مسئولان دستگاه های اجرایی، مشکلات مردمی، تنگناها و موانع پیشرفت استان بررسی، و در خصوص راه های برون رفت از تنگناها و رفع مشکلات اطلاع رسانی می شود .

alt

alt