سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

حضور استاندار در صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی - صفحه محتوایی خبر

 

 

حضور استاندار در صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی

سیدعلی اکبر پرویزی استاندار خراسان شمالی با حضور در صدا و سیمای خراسان شمالی پس از نشست با مدیرکل مرکز ، در برنامه زنده کنکاش پاسخگوی سوالات مردم استان بود .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی؛ وی در این دیدار با اشاره به ضرورت اطلاع رسانی تلاش های مسئولان در رسانه افزود: صدا و سیمای خراسان شمالی با برنامه ریزی مناسب توانست در هفته دولت اقدامات انجام شده و برنامه ها را به خوبی انعکاس دهد .

استاندار خراسان شمالی با تقدیر از مدیرکل و دست اندرکاران تولید و پخش شبکه اترک به خاطر پخش به موقع و مناسب عملکرد مسئولان استانی در هفته دولت افزود: دولت و مسئولان استانی تلاش می کنند تا نواقص و کمبودهای موجود را به نحو شایسته مرتفع کنند و این مهم جز با کمک مستمر رسانه ها به بویژه صدا و سیمای خراسان شمالی میسر نخواهد شد .

احمد مهدوی مدیرکل صدا و سیمای خراسان شمالی هم در این نشست با اشاره به رویکرد رسانه ملی در همیاری و همکاری با دولت و مسئولان اجرایی افزود: صدا و سیمای خراسان شمالی برای انعکاس خدمات و فعالیت های دولت برنامه ریزی مدون دارد .

وی آگاه سازی مخاطبان عام و خاص از رویدادهای مهم استان به ویژه عملکرد دستگاه هایی که در راستای توسعه همه جانبه این منطقه تلاش می کنند را وظیفه شبکه استانی اترک دانست.

alt