جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

حضور رسمی زعفر مراغه ای در صدای استان ها - صفحه محتوایی خبر

 

 

حضور رسمی زعفر مراغه ای در صدای استان ها

حضور رسمی زعفر مراغه ای در صدای استان ها

آیین تکریم و معرفی مدیران کل پیشین و جدید صدای استان ها در معاونت امور مجلس و استان ها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور مجلس و استان ها، در این مراسم که معاون، قائم مقام و مدیران معاونت حضور داشتند حجت الاسلام موسوی مقدم بر نقش فراگیر رادیو در گسترش فرهنگ عمومی تاکید کرد و گفت: رادیوهای استانی دارای ظرفیت های بالقوه ای هستند که ضرورت دارد برای حضور در عرصه رقابت رسانه ای نقش آنها بازتعریف و از ظرفیت های موجود آن استفاده شود.

معاون امور مجلس و استان ها با قدردانی از تلاش ابوالفضل معصومی فر مدیر کل پیشین صدای استان ها، حاکمیت نظم و قانون در جهت ارتقا کیفی رادیو های مراکز را از ویژگی های وی نام برد. موسوی مقدم استفاده از ظرفیت و توانمندی مراکز در پشتیبانی و هم افزایی یکدیگر را از دیگر ویژگی های مدیریت معصومی فر بیان کرد و تولید نمایش سی قسمتی "سی سردار" را ثمره این تفکر بیان کرد.

معاون امور مجلس و استان ها قبول مسئولیت در اداره کل صدای استان ها را مهم ارزیابی کرد و تصریح نمود: در دوره جدید انتظار می رود با خلاقیت و نوآوری در راهبردها و سیاستگذاری ها، نتایج آن در رادیوهای مراکز با حفظ و افزایش شنوندگان به ثمر بنشیند.

در ادامه این مراسم معصومی فر مدیر کل پیشین صدای استان ها با اشاره به تلاش مدیریت های زیرمجموعه اداره کل صدای استان ها، افزایش سه برابری ارزیابی برنامه های رادیویی را از مهمترین اقدامات در دوره مدیریتی خود بیان کرد و افزود: به این منظور نگاه تک بعدی در ارزیابی عملکردها حذف و شاخص های ارزیابی را به 14 محور محتوایی و تخصصی ارتقا دادیم.

زعفر مراغه ای مدیرکل جدید صدای استان ها هم با قدردانی از اعتماد معاون امور مجلس و استان ها در واگذاری این مسئولیت به وی، شرایط کنونی اداره کل صدای استان ها را ایده آل دانست و آن را ثمره تلاش همکاران در دوره های پیشین بیان کرد. مراغه ای اظهار امیدواری نمود با بهره گیری از مزیت های نسبی رادیو در استان ها، چراغ این رسانه در فضای رقابتی کنونی پرفروغ تر از قبل روشن بماند.