سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲ مهر ۱۴۰۰

حضور رییس حراست رسانه ملی در مرکز مهاباد - صفحه محتوایی خبر

 

 

حضور رییس حراست رسانه ملی در مرکز مهاباد

حضور رییس حراست رسانه ملی در مرکز مهاباد

حضور رییس حراست رسانه ملی در مرکز مهاباد

محمد باقر زهرايي رئيس حراست مركزي سازمان صدا و سيما با حضور در مرکز مهاباد با امام جمعه و مدیران صدا و سیمای این مرکز دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز مهاباد رئیس حراست مرکزی سازمان در این دیدار با ابراز خرسندی از امنیت موجود در منطقه گفت: در طول حیات انقلاب اسلامی اقدامات بسیار مهم و اساسی برای تثبیت امنیت در اقصی نقاط کشور به ویژه در این منطقه صورت گرفته که نقش و جایگاه رسانه ملی در این میان کاملا مشهود است.

 وي در ادامه، تعامل سازنده روحانيان، علما، نخبگان و مسئولان منطقه اي را با صدا و سيما در پيشبرد اهداف رسانه ملي، موثر دانست.

 امام جمعه مهاباد نیز در دیدار با رییس حراست رسانه ملی، توفیقات نظام اسلامی را ناشی از وحدت همه اقوام و مذاهب اسلامی و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی دانست.

ماموستا سهرابي بر نقش پررنگ روحانيان در روشنگري جامعه تاكيد كرد و افزود: نقش صدا و سيماي مركز مهاباد در ترويج فرهنگ ايراني - اسلامي در منطقه ضروري است.

بهرام قوی بنیه مدیرکل صدا وسیمای مرکز مهاباد نیز در این دیدار، مخاطب محوری، پیگیری مشکلات و مطالبات مردمی، انعکاس خدمات دستگاه های اجرایی در منطقه و ترویج ارزش های والای اسلامی را از اهداف مهم رسانه ملی خواند و گفت: تعامل با دستگاه ها و نهادهای مختلف در راستای پیشبرد اهداف نظام اسلامی و تعالی منطقه در اولویت صدا و سیمای مرکز مهاباد قرار دارد.

زهرايي در اين سفر همچنين با برخي ديگر از مسئولان استاني ديدار و گفت و گو كرد.