جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

حضور عبدالملکی در جمع پژوهشگران مرکز خراسان جنوبی - صفحه محتوایی خبر

 

 

حضور عبدالملکی در جمع پژوهشگران مرکز خراسان جنوبی

مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی بر اهمیت نقش پژوهش در همه ساختارهای برنامه سازی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز خراسان جنوبی، مدیرکل پژوهش شهرستان ها و خارج از کشور سازمان ضمن بازدید از مرکز، با مدیرکل، معاونین و مدیران مرکز خراسان جنوبی دیدار کرد.

در این دیدار که به مناسبت هفته پزوهش انجام شد، ثقفی مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی بر اهمیت نقش پژوهش در برنامه سازی تاکید کرد و گفت: مقوله پژوهش و بهره مندی از آن در همه ساختارهای برنامه سازی به ویژه مستند سازی از اولویت های اصلی رسانه ملی است.

 وی افزود: شبکه خراسان جنوبی نیز از این قاعده مستثنی نیست و با بهره مندی از ظرفیت های پژوهشی استان گام های بلندی در این زمینه برداشته و در حال حاضر اولویت اصلی تولیدات مرکز تولید با پشتوانه علمی و پژوهشی است. وی حضور مستند های مرکز مانند "تا به بیرجند" و "پیرها اگر نباشند" در جشنواره های مهم ملی را نتیجه توجه به این موضوع در برنامه سازی قلمداد کرد.

عبدالملکی مدیرکل پژوهش شهرستان ها و خارج از کشور نیز با تقدیر از جایگاه ویژه پژوهش در برنامه های صدا و سیمای خراسان جنوبی، حفظ این موقعیت و تلاش برای استفاده کامل از ظرفیت های پژوهشی استان، با توجه به جایگاه علمی و پژوهشی استان خراسان جنوبی را مطلوب ارزیابی کرد. 

alt