جهش تولید | شنبه، ۱۸ مرداد ۱۳۹۹

حضور عوامل سریال «دخترم نرگس» در واحد ارتباط با مخاطبان رسانه ملی - صفحه محتوایی خبر

 

 

حضور عوامل سریال «دخترم نرگس» در واحد ارتباط با مخاطبان رسانه ملی

حضور عوامل سریال «دخترم نرگس» در واحد ارتباط با مخاطبان رسانه ملی


عوامل سریال تلویزیونی «دخترم نرگس»، فردا یکشنبه پنجم مردادماه با حضور در واحد ارتباط با مخاطبان رسانه ملی به صورت مستقیم با مخاطبان گفت‌وگو می‌کنند.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما، سریال تلویزیونی «دخترم نرگس» به سفارش مرکز سیمای استان‌ها و در صدا و سیمای آذربایجان غربی تولید شده است.
این سریال داستانی پلیسی دارد که در بستری از حوادث خانوادگی و اجتماعی روایت می‌شود.
«دخترم نرگس» در نیمه دوم تیرماه امسال و بنا به نظرسنجی سازمان صدا و سیما، به عنوان پر مخاطب‌ترین سریال سیما معرفی شده است، سریالی که هر شب حوالی ساعت 22:10 از شبکه یک سیما روی آنتن می‌رود.
با توجه به اقبال مخاطبان به این مجموعه تلویزیونی، عوامل تولید دخترم نرگس یکشنبه این هفته پنجم مردادماه در واحد ارتباط با مخاطبان سازمان صدا و سیما حضور می‌یابند تا به صورت مستقیم با مخاطبان این مجموعه گفت‌وگو کنند.
بر این اساس علاقمندان می‌توانند یکشنبه از ساعت 10 تا 11 با شماره 162 تماس بگیرند.
گفتنی است عوامل حاضر در واحد ارتباط مردمی رسانه ملی در روز یکشنبه، سید حسین فرخی و داود سلیمان‌پور (تهیه‌کنندگان) و باقر پیران (کارگردان» اثر هستند، همچنین محمود پاک‌نیت، جمال ذوالقدر، رحیم نوروزی، مریم خدارحمی، حسین سحرخیز و مریم بارسنجی، بازیگران «دخترم نرگس» هم پاسخگوی مخاطبان و علاقمندان سریال «دخترم نرگس» خواهند بود.