سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۶ مهر ۱۴۰۰

حضور مدیرکل اطلاعات و اخبار استان ها درخراسان شمالی - صفحه محتوایی خبر

 

 

حضور مدیرکل اطلاعات و اخبار استان ها درخراسان شمالی

سید داوود موسوی مدیرکل اطلاعات و اخبار استان های واحد مرکزی خبر در جلسه تودیع و معارفه معاونان اطلاعات و اخبار شبکه اترک ( جلسه هم اندیشی خبر رسانه استانی ) با برشمردن نکات مثبت فعالیت شبکه استانی اترک، خبر این مرکز را در بخش های مختلف به ویژه پوشش سفر مقام معظم رهبری، بی نظیر توصیف کرد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان شمالی؛ وی با بیان اینکه میدان دادن به نیروهای جوان و استفاده از شیوه های جدید و تفکرات نوین از شاخصه های خبر مرکز خراسان شمالی است، گفت: پیشرفت، نیاز به درایت و کار جمعی دارد که این مهم در رسانه استانی شبکه اترک تحقق یافته است.

موسوی با اشاره به بررسی نقش شبکه های نوپا و محلی در جلسات افق رسانه گفت: مجموعه خبر خراسان شمالی در تربیت نیرو در حوزه های خبر و گویندگی موفق بوده است و پوشش خلق حماسه سیاسی 24 خرداد ماه توسط شبکه اترک قابل تحسین است. احمد مهدوی مدیرکل صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی هم در این جلسه با قدردانی از عملکرد کارکنان معاونت اطلاعات و اخبار گفت: تمام همت این رسانه در حوزه خبر اطلاع رسانی شفاف، کامل و به موقع است. وی افزود: مردم محوری، امید آفرینی و اخلاق مداری از دیگر رویکردهای این رسانه است. در پایان این جلسه با تشکر از زحمات و تلاش های مختار فرزادی، پیام امیری به عنوان معاون جدید اطلاعات و اخبار این مرکز معرفی شد .

alt