جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

حضور مدیرکل اطلاعات و اخبار استان ها در مرکز گلستان - صفحه محتوایی خبر

 

 

حضور مدیرکل اطلاعات و اخبار استان ها در مرکز گلستان

نشست صمیمی مدیرکل اطلاعات و اخبار استان ها با مدیر کل و معاون و همکاران حوزه اطلاعات و اخبار صدا و سیمای گلستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز، مدیر کل اطلاعات و اخبار استان ها گفت: ظرفیت‏ های فرهنگی ارزشمندی در استان وجود دارد که باید با همکاری دوجانبه رسانه استانی و خبرنگاران سایر رسانه‏ ها بازشناسی و به آن پرداخته شود.

سید داوود موسوی افزود: مجموعه خبری و تولیدی صدا و سیمای استان باید ظرفیت‏ های مطلوب و منحصر به فرد استان را بشناسند و در راستای توسعه و پیشرفت استان در همه بخش ‏ها به خصوص حوزه فرهنگ و هنر گام بردارند.

 وی گفت: باید به گونه ‏ای برنامه ‏ریزی شود که صدا و سیمای مرکز  به عنوان اتاق فکر رسانه ‏ای در استان بتواند به همه فعالان این عرصه مدد رساند.

 مدیر کل اطلاعات و اخبار استان ها تصریح کرد: باید از ظرفیت‏ ها و توانمندی‏ های خبرنگاران و خبرنگاران آزاد استان در مناسبت‏ های مختلف در برنامه ‏های خبری، اطلاع ‏رسانی و فرهنگی صدا و سیما استفاده شود.

سید داود موسوی از برنامه ریزی مدون وحمایت مداوم مدیرکل مرکز و تلاش همکاران معاونت اطلاعات و اخبار مرکز گلستان در تحقق صحیح مأموریت های محوله، قدردانی کرد.

صادق مقدسی مدیر کل صدا و سیما در ادامه این نشست اذعان داشت: اين رسانه منعكس كننده تحولات اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي است و وظيفه انتشار اين دگرگوني ها را در جامعه بر عهده دارد، كه اين تكليف نقشي مهم و حياتي به اين رسانه بخشيده است.

alt

alt