جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

حضور مدیر کل صدا و سیمای مرکز فارس در جمع بسیجیان - صفحه محتوایی خبر

 

 

حضور مدیر کل صدا و سیمای مرکز فارس در جمع بسیجیان

حضور مدیر کل صدا و سیمای مرکز فارس در جمع بسیجیان

حضور مدیر کل صدا و سیمای مرکز فارس در جمع بسیجیان

مدیر کل صدا و سیمای مرکز فارس در اجتماع بسیجیان شیراز گفت: : تفکر بسیجی دیگر تنها متعلق به ایران نیست بلکه امروز تفکر بسیجی از شاخ آفریقا گرفته تا سوریه و لبنان ،یمن و عراق به خوبی شکل گرفته و در همه دنیا با این تفکر بر ضد کفر و استکبار جهانی مبارزه می شود.

سید تقی سهرابی خاطر نشان کرد: پس از هر انقلابی تشکل هایی برای حفاظت از دستاوردهای انقلاب شکل می گیرد اما بسیج تنها تشکلی است که در دنیا مانند و بدیلی ندارد و باید گفت بسیج از ابتکارات بی بدیل امام خمینی ( ره ) است.

وی تصریح کرد: بسیجی کسی است که بهترین رنگ یعنی رنگ خدایی پذیرفته و در عرصه های مختلف علمی، سازندگی و مبارزه با هدف جلب رضایت الهی برای حفظ دستاوردهای نظام می کوشد.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز فارس با بیان اینکه بسیج مستحکم و مقاوم است گفت: اصحاب جبهه حق پیمان شکنی نمی کنند و در برابر زر و زور و تزویر، شبهات لحظه به لحظه ، هجوم نرم و سخت دشمن و مهمتر از همه در برابر نفس خود استقامت می کند.

سهرابی خاطر نشان کرد: ممکن است که بسیجی ساکت باشد و اهل جنجال و سر و صدا نباشد، اما نفوذ را می شناسد و نفوذی ها را رصد می کنند و می داند که د مرکز فارسشمن هر لحظه با یک روش به گوهر ارزنده انقلاب یورش می برد.

وی همچنین با تشریح اوضاع منطقه خطاب به بسیجیان گفت: دقت کنید برخی با صورتک های فریبنده در کنار شما نباشند ؛ مسیر انقلاب روشن و ناخدای این کشتی با عظمت مشخص است .

در پایان این مراسم از خانواده شهیدان، هدایت الله انصاری فرد، غلامرضا رضایی، سردارحاج منصور خادم صادق تجلیل شد.