سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

حضور مدیر کل نظارت و ارزیابی سیمای استان ها در مرکز گیلان - صفحه محتوایی خبر

 

 

حضور مدیر کل نظارت و ارزیابی سیمای استان ها در مرکز گیلان


نشست مدیرکل نظارت و ارزیابی سیمای استان‌ها با مدیر کل مرکز و عوامل تولید سیمای گیلان برگزار شد.

رضا علم‌الهدی مدیرکل نظارت و ارزیابی سیمای استان‌ها در نشست با محسن نصرپور مدیرکل و عوامل تولید سیمای گیلان گفت: ایران از قوم‌ها و فرهنگ‌های مختلف تشکیل شده است و هر یک از اینها دارای جذابیت و زیبایی خاصی خود هستند و باید این آداب و رسوم و لهجه‌ها در رسانه تقویت بیشتری یابد.

علم‌الهدی در ادامه گفت: باید پخش برنامه‌های تولید در مراکز استان‌ها به گونه‌ای باشد که عموم مردم در سراسر کشور بتوانند با فرهنگ‌های مختلف آشنا شوند.

وی افزود: مرکز گیلان در این راستا از مراکز برتر کشور است و برنامه‌های این مرکز به گونه‌ای تولید می‌شود که قابلیت پخش در شبکه‌های سراسری را دارد.

محسن نصرپور ـ مدیرکل صداوسیمای مرکز گیلان ـ نیز در این نشست، کیفی‌سازی تولید برنامه‌های این مرکز را از اولویت برنامه‌های امسال دانست.

وی همچنین استفاده از ظرفیت‌های موجود در استان همچون طبیعت، آب و هوا، سنن، آیین‌ها، گویش‌ها و تنوع لهجه‌ها، شخصیت‌های علمی ـ فرهنگی را زمینه‌های تولید برنامه‌های امیدآفرین و با نشاط عنوان کرد.

مدیرکل مرکز گیلان افزود: این مرکز در تولید برنامه‌های مورد نیاز شبکه‌های سراسری بیش از پیش می‌تواند موفق باشد.

نصرپور در ادامه با اشاره به هجمه‌های تبلیغاتی رسانه‌های بیگانه علیه نظام افزود: امروز بیش از هر زمان دیگری باید دستاوردهای نظام به صورت هنرمندانه در زمینه‌های مختلف به تصویر کشیده شود و برای مردم شناسانده شود.

در پایان این نشست مدیرکل و مدیر نظارت و ارزیابی استانها با حضور عوامل تولید سیمای مرکز گیلان در سالن آموزش مرکز بخش‌هایی از سریال آپارتمان‌نشین‌ها و برنامه دیار من گیلان تولید سیمای این مرکز را مورد بررسی و ارزیابی قرار داده و به پرسش و پاسخ پرداختند.

alt

alt