جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

حضور مدیر کل IT در مرکز مازندران - صفحه محتوایی خبر

 

 

حضور مدیر کل IT در مرکز مازندران


محمد عسگری مدیرکل IT در بازدید از صدا و سیمای مرکز مازندران به کارگیری آخرین تکنولوژی در حوزه IT به منظور بهره گیری از فناوری روز دنیا را در حوزه صدا و تصویر ضروري دانست.

به گزارش روابط عمومي صدا و سیمای مازندران، دکتر محمد عسگری مدیرکل IT سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، به همراه جمعی از مدیران آن حوزه طي بازديد از مرکز مازندران از پروژه در دست اجراي ساختمان تولید و پخش صدا و سیمای مازندران و محل در دست احداثdata  center ، ضمن رضايت از روند اجرا و پيشرفت اين پروژه که نشان از درایت و جدیت مدیرکل و حوزه فنی مرکز است تسريع در عمليات اجرايي و بکارگیری آخرین تکنولوژی در حوزه IT به منظور بهره گیری از فناوری روز دنیا از جمله IPTV و IPPhone را در مراکز لازم دانست .

دکتر عسگری، ساخت دیتا سنتر (DataCenter) در این پروژه را از هر حيث با اهميت دانست و اظهار امیدواری  كرد با توجه به نقش فناوری اطلاعات درتولید و پخش مدیا به صورت برودکستینگ دیتا سنتر (DataCenter) مرکز مازندران جزو  دیتا سنترهای مطلوب مراکز خواهد شد.

حمیدی مدیرکل صدا و سیمای مازندران نیز در جلسه ای که به همین مناسبت برگزار شد ضمن تشکر از حضور مدیر کل آی تی سازمان و تنی چند از مدیران محترم این حوزه بر لزوم حمایت حوزه ی معاونت توسعه و فناوری رسانه از طرح های در حال اجرای مرکز تاکید نمودند.

alt

alt