سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

حضور معاون سرمایه ی انسانی رسانه ی ملی در صداوسیمای مرکز قزوین - صفحه محتوایی خبر

 

 

حضور معاون سرمایه ی انسانی رسانه ی ملی در صداوسیمای مرکز قزوین

حضور معاون سرمایه ی انسانی رسانه ی ملی در صداوسیمای مرکز قزوین

حضور معاون سرمایه ی انسانی رسانه ی ملی در صداوسیمای مرکز قزوین

معاون سرمایه ی انسانی رسانه ی ملی در رأس هیئتی بلند پایه در سفری دو روزه به صداوسیمای مرکز قزوین ضمن دیدار با همکاران، مشکلات و نیازهای این مرکز را بررسی کرد.

بگزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز قزوین علی اصغر جعفری معاون سرمایه انسانی سازمان با اشاره به تأثیر برنامه های صداوسیما در مقابله با جنگ نرم دشمنان گفت: رسانه اثر گذارترین ابزار در برابر تهدیدات فرهنگی وجنگ نرم دشمن است که می تواند توطئه های  دشمنان را خنثی و بی اثر کند.

معاون سرمایه ی انسانی رسانه ی ملی همچنین به تحولات دنیای امروز اشاره و تصرح کرد: تغییر ماهیت قدرت، سرعت تغییرات و توجه بشر به مسائل راهبردی موجب شده تا دنیای امروز متفاوت از گذشته باشد که این تفاوت موجب سیال شدن نیازها و ملزومات راهبردی بشر شده است.

دکتر جعفری در ادامه به راهبردهای دشمن برای مقابله با جمهوری اسلامی اشاره کرد وگفت: دشمن برای مقابله با جمهوری اسلامی راهبردهای براندازی و مهار را در دستورکار قرار داد که به فضل الهی ناکام ماند و اکنون به راهبرد استحاله و نفوذ روی آورده است.

وی در بخش دیگری از سخنانش به برنامه های معاونت سرمایه ی انسانی رسانه ی ملی در حوزه ی نیروهای انسانی اشاره و خاطر نشان کرد: همکاران ما در حال طراحی و تدوین مدلی هستند که بتوانند بر اساس آن نیازهای همکاران و چالش های آنان را برطرف کنند.

در ابتدای این دیدار هم آقای معصومی فر مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین ضمن تشکر از سفر معاون سرمایه ی انسانی رسانه ی ملی و مدیران کل این حوزه به استان گفت: معاونت سرمایه ی انسانی بعنوان یکی از ارکان رسانه ی ملی است که مهندسی نیروی انسانی را بر عهده دارد.

حضور در جلسه ی شورای مدیران، حضور در گلزارشهدای قزوین، زیارت امامزاده حسین، ادای احترام به شهدای رسانه، تجلیل از خانواده ی شهدای صداوسیمای مرکز قزوین، حضور در شورای ایثارگران مرکز و حضور در جلسه ی شورای مدیران صداوسیمای مرکز قزوین از دیگر برنامه های معاون سرمایه ی انسانی رسانه ی ملی و هیئت همراه در سفر دو روزه به استان قزوین بود.