جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

حضور موثر رسانه ملی در فضای مجازی با تولید محتواهای اثر گذار - صفحه محتوایی خبر

 

 

حضور موثر رسانه ملی در فضای مجازی با تولید محتواهای اثر گذار

حضور موثر رسانه ملی در فضای مجازی با تولید محتواهای اثر گذار

 

وحدت و انسجام ملی، امید آفرینی و پرهیز از شکل گیری فضای انتخاباتی زود هنگام از راهبردهای اصلی رسانه ملی است.
به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز اصفهان معاون سیاسی سازمان صداو سیما در نشست معاونان خبر مراکز استان ها که با محوریت سياست هاي رسانه ملي در انتخابات رياست جمهوري 96، در اصفهان برگزار شد ، با اشاره به انتخابات سال 96، به تبیین بایدها و نبایدها در ماه های آینده پرداخت.
مجید آخوندی با اشاره به سرعت بالای تحولات در فضای مجازی و لزوم حضور موثر و جدی رسانه ملی در فضای مجازی و تولید محتواهای اثر گذار در این عرصه گفت: تبیین و استدلال منطقی و با بیان روز و مستندهای خبری اصلی ترین سیاست رسانه ملی در تولید محتوای فضای مجازی و شبکه های ملی و استانی است.
وی با تاکید بر لزوم پیگیری مطالبات و مشکلات مردم به عنوان یکی از رسالت های اصلی صدا و سیما گفت: در پیگیری مطالبات مردمی، خط قرمز رسانه ملی، سیاه نمایی است و پیگیری مشکلات مردم باید منجر به امید آفرینی شود.
آخوندی همچنین با اشاره به شرایط حساس و پیچیده منطقه و گسترش نا امنی در منطقه غرب آسیا گفت: جمهوری اسلامی ایران تنها نقطه امن و با ثبات در میان آتش نا امنی منطقه است و باید با حفظ هوشیاری در برابر توطئه های جبهه استکبار نعمت امنیت و آرامش کشور را در هر مناسبتی به مردم یادآوری کرد.
برگزاري كارگروه‌هاي ويژه مستندهاي خبري و گزارش‌هاي خبري، صفحات استاني خبرگزاري صدا و سيما و برنامه هاي آينده خبرگزاري صدا وسيما در فضاي مجازي از جمله برنامه هاي اين نشست يك روزه بود.
همچنین آقای دکتر احمدی افزادی مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان حضور جوانان با استعداد در حوزه ی خبر و اطلاع رسانی، توانایی استفاده از تکنولوژی روز، تجزیه و تجلیل رسانه ها و واکنش مخاطبان به ویژه در ایام انتخابات را از مزیت های خبرگزاری های رسانه ملی دانست و افزود : باید تلاش کنیم و با استفاده از سرعت، صحت و ظرفیت های تصویری در رقابت با سایر خبرگزاري ها موفق تر باشیم.
وی همچنین از زحمات و تلاش مستمر همه کارکنان در عرصه خبر و خبرنگاری به منظور بهبود فرآیند اطلاع رسانی و پیوست های رسانه ای قدردانی کرد.