جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

حضور نماینده مردم شهرستان مهاباد در صدا و سیمای مرکز مهاباد - صفحه محتوایی خبر

 

 

حضور نماینده مردم شهرستان مهاباد در صدا و سیمای مرکز مهاباد

حضور نماینده مردم شهرستان مهاباد در صدا و سیمای مرکز مهاباد

 

محمودزاده نماینده مردم شهرستان مهاباد در مجلس شورای اسلامی با حضور در صدا و سیمای مرکز مهاباد ازاستودیوهای این مرکز بازدید و با مدیر کل مرکز دیدار و گفتگو کرد.
نماینده مردم مهاباد در این بازدید در جریان مسائل عمرانی- تجهیزاتی، فنی  و برنامه سازی مرکز قرار گرفت و برای همکاری و مساعدت لازم اعلام آمادگی کرد.  
محمودزاده با قدردانی از تلاش همکاران صدا و سیمای مرکز مهاباد برای پخش برنامه های خوب و مطلوب نقش صدا و سیما را در تنویر افکار عمومی ، آگاهی بخشی و خنثی سازی توطئه های عوامل استکبار جهانی بسیار مهم دانست.
در این دیدار بهرام قوی بنیه مدیر کل صدا و سیمای مرکز مهاباد نیز با ارائه گزارشی از عملکرد و فعالیت های مرکز، در رابطه با نیازهای مربوطه با نماینده مردم شهرستان گفتگو کرد.
وی بهره گیری هنرمندانه از استعدادها و توانمندی های افراد مستعد و خلاق و ظرفیت های غنی منطقه را از بارزترین خصوصیات برنامه ها‌ی مرکز بیان کرد و افزود: زمینه‌سازی‌ برای‌ تقویت‌ وحدت ‌و همدلی‌ مردم‌ و‌ مسئولین، ارتقاء‌ سطح آگاهی‌ و بینش‌ مخاطبان ‌و جلب ‌رضایت ‌و اعتماد آنان و توجه ویژه به تقویت فرهنگ و ارزش های اصیل بومی و محلی از مهمترین اولویت های صدا و سیمای مرکز مهاباد است.                                                                                      
  ر ادامه این دیدار نماینده مردم شهرستان مهاباد در برنامه «دیمانه» سیمای مرکز مهاباد شرکت کردند.