سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

حضور نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی در صدا و سیمای مرکز مهاباد - صفحه محتوایی خبر

 

 

حضور نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی در صدا و سیمای مرکز مهاباد

حضور نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی در صدا و سیمای مرکز مهاباد

 

حجت الاسلام سید مهدی قریشی نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی خدمت در صدا و سیما را توفیقی الهی دانست و گفت: آگاهی بخشی صدا و سیما در محورهای اساسی و اشتراکات دینی گام مهمی در تقریب مذاهب و برادری و همدلی بین اقوام می باشد.
سید مهدی قریشی همچنین با یاد آوری نقش صدا و سیما به عنوان گسترده ترین رسانه در مدیریت افکار عمومی و تاثیر گذار در زندگی مردم گفت: رسانه ملی می تواند با انتقال مبانی دینی به صورت سمعی و بصری، سبب انطباق رفتار، اعمال ، روش و سبک زندگی مردم با مفاهیم اسلامی شود.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امور اهل سنت ضمن قدردانی از فعالیت مثبت و رو به رشد صدا و سیمای مرکز مهاباد، ماهواره ای شدن این مرکز را ظرفیتی مناسب برای شناساندن توانمندی های منطقه و مقابله مؤثر با شبکه های ماهواره ای معاند عنوان کرد و گفت: وحدت و همدلی بزرگترین نیاز امروز جامعه است و نقش صدا و سیما در تقویت آن بسیار مؤثر است.
قوی بنیه مدیرکل صدا و سیمای مرکز مهاباد هم در این دیدار با بیان مهمترین توفیقات این مرکز در عرصه تولید و برنامه سازی گفت: شبکه مهاباد با اطلاع رسانی، آموزش و فرهنگ سازی در مصون نگه داشتن جامعه از ترفندهای دشمنان، تلاش قابل توجه و چشمگیری داشته است.        
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی پس از بازدید از واحدهای مختلف مرکز در برنامه «مصباح الهدی» ویژه برنامه ماه محرم سیمای مرکز شرکت کردند.