جهش تولید | شنبه، ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

حضور نماینده ی مردم استان ایلام در جمع مدیرکل و معاونین صداوسیمای مرکز - صفحه محتوایی خبر

 

 

حضور نماینده ی مردم استان ایلام در جمع مدیرکل و معاونین صداوسیمای مرکز

حضور نماینده ی مردم استان ایلام در جمع مدیرکل و معاونین صداوسیمای مرکز

 

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز ایلام ؛ جلال میرزایی نماینده ی مردم استان در مجلس شورای اسلامی در جمع مدیرکل و معاونین صداوسیمای مرکز ایلام با تقدیر از تلاش های رسانه ی استانی در بیان ظرفیت های استان گفت: رسانه ی استانی باید با بیان ظرفیت های استان در حوزه ی کشاورزی و انرژی زمینه ی تحقق این گفتمان را فراهم سازد.

میرزایی در ادامه پوشش شبکه های دیجیتال و توسعه ی کمی و کیفی برنامه سازی در صداوسیمای مرکز ایلام را مهمترین عامل جذب مخاطب عنوان کرد و افزود : صداوسیمای مرکز ایلام در سال های اخیر نقش موثری در کاهش مخاطبین شبکه های ماهواره ای داشته است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در ادامه معرفی جاذبه های گردشگری و ترویج فرهنگ کار و تلاش را یکی از مهمترین نیازهای استان دانست و گفت: با برنامه های نافذ و معرفی استان در راستای رونق بخشیدن به صنعت توریسم بخش مهمی از مشکلات اشتغال در استان مرتفع می شود.

مدیرکل صداوسیمای مرکز ایلام نیز در این نشست گفت: بردن صدا و تصویر به مناطق مختلف استان و بهره مندی مناطق دور افتاده از نعمت دیجیتال اولویت صداوسیمای مرکز ایلام است.

شیروی با اشاره به اینکه پوشش دیجیتال در استان 90درصد و میزان بهره برداری و استفاده از برنامه های صداوسیما 86درصد است افزود : رضایت مندی بالای 85درصد و مخاطبان بالای 80درصد سرمایه ی رسانه ی استانی در تحقق منویات مقام معظم رهبری و اهداف و آرمان های نظام است.

در حاشیه ی این نشست میرزایی نماینده ی مردم استان در مجلس شورای اسلامی از بخش های مختلف صداوسیمای مرکز ایلام بازدید کرد.