سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

حضور وزیر فرهنگ و ارشاد در صدا و سیمای مرکز اردبیل - صفحه محتوایی خبر

 

 

حضور وزیر فرهنگ و ارشاد در صدا و سیمای مرکز اردبیل

حضور وزیر فرهنگ و ارشاد در صدا و سیمای مرکز اردبیل

 

علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بامدیر کل صدا و سیمای اردبیل دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی صدا وسیمای مرکز اردبیل، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی که با هدف افتتاح پروژه ها و بازدید از طرح های فرهنگی و عمرانی استان اردبیل به مناسبت هفته دولت به اردبیل سفر کرده بود به همرا ه استاندار اردبیل در صدا وسیمای اردبیل حضور یافت و ضمن شرکت در برنامه گفتگوی ویژه با مدیر کل مرکز نیز دیدار گفتگو کرد .
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از مسئولان صدا وسیمای مرکز اردبیل بخاطر میزبانی مناسب و شایسته افزود : این وزارتخانه تلاش دارد از هنر مندان ، شعرا و نویسندگان استانی حمایت نماید و همچنین در خصوص ساخت فیلم سینمایی از شخصیت های برجسته اردبیل از جمله شیخ صفی الدین اردبیلی  قول مساعد و همکاری دادند .
وی تاکید کرد صدا وسیما می تواند با پشتوانه پژوهشی و هنرمندی نویسندگان برجسته خود در نگارش فیلمنامه نقش اصلی را ایفا نماید .
مدیر کل صدا وسیمای مرکز اردبیل نیز با اشاره به ظرفیت بالای هنرمندان این مرکز در تولید برنامه های انیمیشن و نمایشی گفت: در صورت هم افزایی دستگاه های فرهنگی استان بخصوص صداو سیما و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی می توان در خصوص تولیدات مشترک در زمینه های فرهنگی بویژه فرهنگ و ایثار و شهادت و مفاخر فرهنگی و تاریخی کارکرد .
مددی با تاکید بر توان تولید سالانه 14 ساعت انیمیشن در صدا وسیمای اردبیل افزود : فیلمنامه شهید خلبان جدی و همچنین شهید سیزده ساله و شاخص اردبیلی شهید مرحمت بالازاده نگارش شده و به شرط تامین بودجه می توانیم تولید این انیمیشن ها را کلید بزنیم .