جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

حضور پررنگ رادیوهای استانی در جشنواره نمایش های رادیویی - صفحه محتوایی خبر

 

 

حضور پررنگ رادیوهای استانی در جشنواره نمایش های رادیویی

مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره نمایش های رادیویی فردا پنجشنبه در باغ موزه قصر برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، در چهارمین دوره جشنواره 300 اثر به دبیرخانه رسید که پس از بررسی از سوی هیات انتخاب آثار 40 اثر در 3 بخش تجربه های نو، ویژه و اصلی نامزد دریافت جایزه شدند.

بنابراین گزارش 16 هنرمند از تولیدات نمایشی مراکز استانی نامزد دریافت جایزه در بخش های مختلف شدند که بیشترین کاندیداها در بخش ویژه قرار دارند.

در این بخش سیما امیری از مرکز خوزستان برای نمایش سهم تنهایی من، علی صادقی از مازندران برای نمایش سرو بی سر، زهرا فدایی از اصفهان برای نمایش تابلوی انتظار، رضا اکبری از مازندران برای نمایش حور و عسل و امیر تنی از مرکز خلیج فارس برای نمایش بوی باران نامزد دریافت جایزه هستند.

در بخش تجربه های نو نیز شهرام میکاییلی از مرکز مهاباد برای نمایش آخرین خواسته گلوله، کامران سحرخیز از گیلان برای نمایش از آخرش خوشم نیومد و الهام باغبانی از مرکز خوزستان برای نمایش لالایی در میان کاندیداهای دریافت جایزه هستند.

alt

یعقوب خبیر تهیه کننده نمایش 3 ثانیه تا ابدیت از مرکز آذربایجان شرقی و احمد طاهری از صدای استان مرکزی برای نمایش اوران در جمع کاندیداهای بهترین تهیه کنندگی قرار دارند .

در بخش صدابرداری مهدی اوشیب نتاج از مرکز مازندران برای نمایش سروبی سر و حور و عسل کاندیدای بهترین صدابرداری شد.

در بخش کارگردان برتر نیز مهران ارگانی از اصفهان برای نمایش تنگنا کاندیدا شده است.

عبدالرضا سواعدی از مرکز آبادان برای نگارش نمایش قصاص در جمع بهترین ها در این بخش قرار دارد.

علیرضا قبادی از خراسان رضوی برای نمایش های روزنه ای برای پرواز و همراهان در جمع کاندیداهای برتر بخش افکتور جای گرفته است.

در بخش تنظیم نمایش نیز حمید طالبی از مرکز آبادان برای نمایش سنگلاخ در جمع کاندیداهای این بخش قرار گرفته و در بخش بازیگری خانم نازی جمعی از مرکز آبادان برای بازی در نمایش قصاص کاندیدای بهترین بازیگر زن می باشد.

برپایه این گزارش مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره تولیدات نمایشی صدا ساعت 21 روز پنجشنبه 6 تیرماه در باغ موزه قصر تهران برگزار می شود.