سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

حضور پررنگ مستند های خراسان رضوی در جشنواره عمار - صفحه محتوایی خبر

 

 

حضور پررنگ مستند های خراسان رضوی در جشنواره عمار

مستندهای تولید شبکه استانی سیمای خراسان رضوی به بخش مسابقه چهارمین جشنواره مردمی فیلم عمار راه یافت.

5 مستند تولید شبکه استانی سیمای خراسان رضوی به نام خلق قهرمان ایران، شاگرد امام، صبح نیمه شعبان، شیر آباد و انتهای فلسطین جنوبی به بخش مسابقه چهارمین جشنواره مردمی فیلم عمار راه یافت .

مستندهای به نام خلق قهرمان ایران در بخش تاریخ معاصر ایران، شاگرد امام  و صبح نیمه شعبان در بخش روحانیت و بیداری اسلامی و شیر آباد در بخش شهدا و مادران شهدای این جشنواره به کارگردانی محمد حجت احمدی زر و  انتهای فلسطین جنوبی به بخش شهدای این جشنواره راه یافت.

 موضوع مستند انتهای فلسطین جنوبی به تهیه کنندگی و کارگردانی هادی حاجتمند روایت دیدار 8 جانباز قطع نخاعی استان خراسان رضوی با مقام معظم رهبری است. این مستند در 8 قسمت 25 دقیقه ای با هدف شناساندن و نمایاندن مدل زندگی جهادی و انقلابی، به خانواده ایرانی در شبکه استانی سیمای خراسان رضوی تهیه شده است.

 مستند به نام خلق قهرمان ایران در خصوص موضوع منافقین خلق و فعالیت های آنها قبل از انقلاب تا شروع ترورها، مستند شاگرد امام در خصوص فعالیت های مقام معظم رهبری قبل از انقلاب، مستند صبح نیمه شعبان در خصوص فعالیت های مرحوم کافی و موضوع مستند شیرآباد درباره شهدای روستای اکبر آباد کوهسرخ کاشمر می باشد.

alt