سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۶ مهر ۱۴۰۰

حضور گزارشگران وخبرنگاران مرکز آبادان درنقاط پرخطر سیلاب - صفحه محتوایی خبر

 

 

حضور گزارشگران وخبرنگاران مرکز آبادان درنقاط پرخطر سیلاب

حضور گزارشگران وخبرنگاران مرکز آبادان درنقاط پرخطر سیلاب

 

خبرنگاران وگزارشگران صداوسیمای مرکز آبادان برای پوشش لحظه به لحظه بحران سیلاب درکنار نیروهای امدادی و پشتیبانی بصورت 24 ساعته در نقاط پرخطر حضور دارند.

 با سرریز شدن سیلاب از استان های بالادستی خوزستان ، افزایش دبی خروجی سدها وطغیان رودخانه هاو رسیدن آن به شهرهای آبادان وخرمشهر از 4 فروردین حالت فوق العاده در خوزستان اعلام شد که گروههای مختلف خبری و تولیدی از لحظات اولیه اعلام این حالت با استقرار درنقاط بحرانی به پوشش رسانه ای این رخداد پرداختند.

واحدهای سیار تولید سیما با استقرار در نقاط بحرانی  حاشیه رودخانه ها و جلسات ستاد بحران به صو رت 24 ساعته تصاویر زنده را برای شبکه آبادان و شبکه های سراسری پخش کرده وآخرین تحولات را به سمع ونظربینندگان می رسانند.

همچنین گروه های مختلف خبری با حضور در روستاها و مناطق بحران زده ، آخرین اخبار سیل زدگان ، دستگاه های خدمات رسان ، نیروهای نظامی وجهادی ر ا برای بخش های مختلف خبری شبکه های سراسری ارسال می کنند.

گفتنی شهرهای آبادان و خرمشهر در میان 3 رود کارون، اروند وبهمنشیر و در نزدیکی تالاب پرآبا ب شادگان قرار دارند که تحت تاثیر این سیلاب دبی آنها به بیش از  2500 رسیده است.