سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

حفظ استقلال و بی طرفی در شبکه استانی یک اصل است - صفحه محتوایی خبر

 

 

حفظ استقلال و بی طرفی در شبکه استانی یک اصل است

حفظ استقلال و بی طرفی در شبکه استانی یک اصل است

 

نمایندگان استان کردستان در مجلس شورای اسلامی و دکتر جعفر عبدالملکی رئیس شبکه اصالت و فرهنگ بر تعامل دوسویه و بیشتر نمایندگان با رسانه تاکید کردند .

 به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کردستان: سید احسن علوی نماینده سنندج، دیواندره و کامیاران، علی محمد مرادی نماینده قروه و دهگلان، و منصور مرادی نماینده مریوان و سروآباد ضمن دیدار با دکتر عبدالملکی از صداوسیمای مرکز کردستان بازدید کردند و در این دیدار از نزدیک نحوه تولید و پخش بعضی از برنامه‌های صداوسیمای مرکز کردستان را ملاحضه کردند. نمایندگان مردم استان کردستان در مجلس شورای اسلامی در این دیدار بر تعامل بیشتر رسانه ملی و نمایندگان برای انعکاس مطلوب مشکلات و مطالبات مردم برای توسعه کردستان تاکید کردند.

دکتر جعفر عبدالملکی در بازدید نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ارتباط بیشتر نمایندگان مجلس با شبکه استانی کردستان گفت: رسالت حرفه ای و اخلاقی شبکه کردستان در همه موضوع ها در درجه نخست حفظ استقلال و بی طرفی رسانه است و سعی بر آن است که تمامی شهرها و روستاهای استان به تناسب ظرفیت و امکانات صدا و تصویر آنها از ابعاد مختلف در شبکه استانی انعکاس یابد.

دکتر عبدالملکی همچنین با اشاره به اینکه نمایندگان مجلس شان حقوقی، عقلانی و قانونی هر جامعه ای هستند بیان داشت: شبکه اصالت و فرهنگ در این راستا به نهادهای نظارتی و اجرایی کمک می کند تا انتخابات به شکل قانونی، رقابتی، امن و مشارکت جو برگزار گردد.

منصور مرادی نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هدف از این بازدید آشنایی بیشتر با صداوسیمای مرکز کردستان در راستای رفع بعضی از مشکلات مردم خصوصا در حوزه پوشش تلویزیونی بود گفت: رسانه به عنوان یک اصل مهم در توسعه می‌تواند تمامی ظرفیت‌های استان خصوصاً در حوزه گردشگری را به سراسر ایران معرفی کند.

سید احسن علوی نماینده مردم سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی هم با تشکر از زحمات صداوسیمای مرکز کردستان خواستار پخش بیشتر برنامه‌های با محوریت فرهنگ، تاریخ و آداب و رسوم مردم استان شد.

علی محمد مرادی نماینده مردم قروه و دهگلان هم رسانه را پیش فرض توسعه عنوان کرد و افزود: با تولید برنامه‌های فرهنگی می‌توان زمینه توسعه یافتگی و ثروت را در جامعه فراهم آورد.