سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

حلقه شانس از امشب به سراغ شما می آید - صفحه محتوایی خبر

 

 

حلقه شانس از امشب به سراغ شما می آید

پخش سریال طنز «حلقه شانس» به تهیه‌كنندگی محسن نیك ‌سرشت و كارگردانی سید محمدرضا ممتاز از امشب از شبكه شما آغاز می‌شود. این سریال در 13 قسمت 40 دقیقه‌ای تولید شده است.

به گزارش روابط عمومی شبكه شما، همه قسمت‌های این سریال در اصفهان ضبط شده و پخش آن از امروز ساعت ۲۰:۱۰ دقیقه از شبكه شما آغاز می‌شود. محمد شیری، بهزاد رحیم‌خانی، سعید محقق، مهوش صبركن و شهنام شهابی، بازیگران اصلی این سریال هستند.

داستان این سریال درباره خسرو تابش ملقب به یاتاقان است كه از درد بی‌پولی و نداری و بدهكاری كاسه صبرش لبریز شده و دائم در حال تلاش برای درآمد بیشتر است. او كه مرد ساده‌ای است، فریب یكی از دوستانش را می‌خورد و حلقه‌ای خریداری می‌كند كه فروشنده آن معتقد است این حلقه برای صاحبش شانس و اقبال می‌آورد. از طرفی شریك شخص دیگری به نام مهندس خسرو تابش كه مرد پولداری است و فقط تشابه اسمی با خسرو تابش داستان دارد، سر او كلاه گذاشته و فرار می‌كند و مهندس بناچار از بانك وام می‌گیرد. كارپرداز شركت مهندس تابش اشتباها وام را كه 700 میلیون تومان است، به حساب خسرو تابش فقیر واریز می‌كند و همین اشتباه باعث اتفاقات زیادی در طول داستان می‌شود و...

دیگر عوامل تولید این سریال عبارتند از نویسنده: آرش زارع، تصویربردار: محمدرضا فضلیه، صدابردار: مجتبی حبیب‌اللهی و طراح گریم: سعیده افشار.

alt