سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

حماسه آفرینی شبکه های استانی همراه با مردم - صفحه محتوایی خبر

 

 

حماسه آفرینی شبکه های استانی همراه با مردم

قدردانی دکتر دارابی از مدیران و برنامه سازان شبکه های استانی

حماسه آفرینی شبکه های استانی همراه با مردم

معاون امور استان های صدا و سیما در پیامی از مدیران، دست اندرکاران و برنامه سازان شبکه های استانی رسانه ملی و شبکه شما به منظور همت والا در ایجاد چتر رسانه ای در ایام دهه فجر و یوم الله 22 بهمن قدردانی کرد.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان های صدا و سیما، دکتر علی دارابی در پیامی از مدیران کل و مجموعه همکاران و برنامه سازان مراکز استانی و شبکه شما به دلیل تلاش گسترده برای پوشش برنامه های دهه فجر انقلاب و راهپیمایی باشکوه 22 بهمن در اقصی نقاط کشور قدردانی کرد.
در پیام دکتر دارابی آماده است: عزم انقلابی و سعی هنرمندانه شما بار دیگر، شکوه و عظمت ملت ایران را به تصویر کشید و پیام ماندگار امام و شهیدان را در سراسر جهان منتشر کرد؛ نوید روح افزا و بشارت عظیم مقام معظم رهبری که فرمودند: «٢٢ بهمن امسال از آن ٢٢ بهمن های تماشایی خواهد شد» را با صدایی رسا و سیمایی پر فروغ به دنیا نشان دادید.
در بخش دیگری از پیام دکتر دارابی تصریح شده است: حضور یکپارچه مردم جای جای این سرزمین اسلامی سپهر رسانه ها را نورانی ساخت و این پیروزی را در تاریخ ثبت و جاودانه نمود. از یکایک شما عزیزان دست اندرکاران و برنامه سازان تشکر می کنم و امیدوارم  این روز فرخنده، نوروزی خجسته برای چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی باشد و همواره در انجام رسالت رسانه ای خود موفق و موید به تاییدات الهی باشید.