جهش تولید | چهارشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۹

خرچنگ به شبکه شما آمد - صفحه محتوایی خبر

 

 

خرچنگ به شبکه شما آمد

سریال تلویزیونی «خرچنگ» به تهیه کنندگی و کارگردانی نادر رونده از شبکه شما پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، سریال خرچنگ با مضمون اجتماعی، پلیسی در سیزده قسمت 40 دقیقه ای در صدا و سیمای مرکز خلیج فارس تولید شده است.

خرچنگ داستان یک سری از باندهای وابسته به عوامل بیگانه را روایت می کند که قصد دارند به اقتصاد ایران  ضربه بزنند و بدین منظور اقدام به وارد کردن دستگاه چاپ اسکناس به داخل کشور می نمایند. مسولان مبارزه با قاچاق کالا و ارز در جریان کارهای غیرقانونی این باند قرار می گیرند و در ابتدا برای اینکه بتوانند ریشه این باند را از بین ببرند قضیه را مسکوت می گذارند ولی در این میان جوانی بنام کاوه احمدی بعنوان ارزیاب گمرک درگیر ماجرا می شود که در ابتدا نسبت به او سوء ضن ایجاد می شود و کار از بین بردن باند را سخت می کند و ادامه ماجرا ... .

در این سریال از بازیگران ملی و بومی استفاده شده است و برای تولید آن از 40 لوکیشن استفاده شده که لوکیشن های اصلی سریال در بندر شهید رجایی ، جزیره هرمز و شهر بندرعباس بوده است .

بنابراین گزارش علاقمندان این سریال می توانند آن را هر شب ساعت 22 و تکرار آن را روز بعد ساعت 11 و 14 از شبکه شما مشاهده کنند.

 دیگر عوامل تولید سریال عبارتند از:

مدیر برنامه ریزی: بابک اعطاء / دستیار کارگردان: سعید صیادی / نورپرداز: محمد نوری.

دستیاران نور: محمد شکوهی -  مهدی بهرامی - مسلم مبارکی و علی رفود / طراح لباس: محمد یاسینی / صدابردار: مهراب بهرامی / گریمور: مجید شناور.

بازیگران: محمود مقامی - رضا آشتیانی - آرام چراغی - سارا توکلی - امیر ذاکری - هاشم جوری - خسروخان محمدی و ...

alt

alt