جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

خوشا شیراز فردا مهمان (شما) می شود - صفحه محتوایی خبر

 

 

خوشا شیراز فردا مهمان (شما) می شود

برنامه خوشا شیراز به مناسبت فرا رسیدن ولادت با سعادت پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و حضرت امام جعفرصادق (ع) به صورت ویژه از شبکه شما پخش می شود.

علیرضا باغ منش تهیه کننده این برنامه در گفتگو با خبرنگار ما گفت: این برنامه با موضوع اجتماعی سه شنبه ساعت 9 الی 11 صبح به طور مستقیم (زنده) به مدت 120 دقیقه از باغ عفیف آباد شیراز با بخش های متنوع از شبکه شما روی آنتن می رود.

وی افزود: در این برنامه بازیگران مطرح سینما، تئاتر و تلویزیون از جمله عوامل مجموعه خنده بازار و هنرمندان دیگری همچون پوراندخت مهیمن، حبیب رضایی و... حضور پیدا می کنند.

وی با بیان اینکه گروه دف نوازی نیز در بخش هایی از این برنامه به اجرا خواهند پرداخت ابراز داشت: در کنار این مهمانان خوانندگان مطرح و جوان نیز دعوت می شوند و البته نخبگان علمی، فرهنگی و ورزشی استان فارس نیز از دیگر مهمانان این برنامه می باشند.

alt

باغبان منش ادامه داد: بخش های این برنامه شامل وله های شاد و متنوع، بیوگرافی مهمانان، پیامک های بینندگان، گزیده های فیلم بازیگران، سرودهای شاد، گزارش از پشت صحنه، تصاویر از توانمندی های فرهنگی، علمی و اجتماعی استان، گزارش از مردم و... می باشد.

گفتی است برنامه خوشا شیراز یکی از برنامه های پرمخاطبی است که با اجرای محمد سلوکی از شبکه استانی شیراز پخش می شود که به صورت ویژه این برنامه سه شنبه دهم بهمن ماه مصادف با ولادت پیامبر گرامی اسلام و  امام صادق (علیه السلام) از شبکه شما به صورت زنده روی آنتن خواهد رفت.