سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

خیاط خانه الیزابت پناهگاه شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

خیاط خانه الیزابت پناهگاه شد

خیاط خانه الیزابت پناهگاه شد

 

ضبط فیلم داستانی "خیاط خانه الیزابت" خاتمه یافت.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای خراسان رضوی فیلم داستانی "خیاط خانه الیزابت" اثری ماندگار وبا داستانی جذاب پیرامون انقلاب اسلامی و بمناسبت چهلمین سالگرد انقلاب تولید شده.این داستان که به مبارزات جوانان انقلابی مشهد مقدس در مقطع زمانی بهار و تابستان سال 57 می پردازد.

فیلم درباره جوانی است که تحت تعقیب ساواک قرار گرفته و زخمی می شود و برای فرار از دست ماموران ساواک قرار است در خیاط خانه ای که نامزدش در آن کار می کند مخفی شود و...

در این فیلم سحر رضوانی، آرام موسوی، مینا صادق زاده، مسعود روشن ضمیر، محبوبه راد، تکتم تاجی رودی، مریم نژادپری و امیر احسانپور بعنوان بازیگر ایفای نقش می کنند.داستان "خیاط خانه الیزابت" در 4 لوکیشن داخلی(خیاط خانه و خانه انقلابی ها) و 2 لوکیشن خارجی( خیابان) اتفاق می افتد.طرح این داستان که اقتباسی است در تابستان 97 به تصویب رسید و در صداوسیمای خراسان رضوی در حال تولید است. "خیاط خانه الیزابت" از ساخته های جواد علیزاده درمقام تهیه کننده وکارگردانی است که ضبط پلانهای این اثر 26 اردیبهشت در "موزه زنده زیارت" به پایان رسید.

این فیلم داستانی با شیوه 4k ضبط شده است و مراحل تدوین و اصلاح نور و رنگ آن آغاز شده است که تا تیرماه ادامه خواهد داشت.به گفته علیزاده کارگردان "خیاط خانه الیزابت" کار تدوین و اصلاح نور و رنگ آن باتوجه به پلانهایی متعدد آن در حال انجام بوده و برای تابستان پخش خواهد شد.

فیلم داستانی "خیاط خانه الیزابت" تجربه دیگری است از جواد علیزاده که پیش از این "بچه های گل آباد" ، "قصه های فندک" ، "آپارتمان گلها" و سریالهای " تبسم گرگ" ، "سفر سهراب" و 18 تله فیلم کوتاه داستانی و 7 فیلم مستند نیمه بلند را در کارنامه خود دارد.

در "خیاط خانه الیزابت" مهدی کلاری مدیر تصویربرداری، محسن طیبی صدابردار، محسن خاکپور گریمور، احمد امدادی تدوینگر همکاری می کنند.