سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

دارابی‌روز رادیو ‌را به برنامه سازان رادیویی‌شبکه های استانی‌تبریک‌گفت - صفحه محتوایی خبر

 

 

دارابی‌روز رادیو ‌را به برنامه سازان رادیویی‌شبکه های استانی‌تبریک‌گفت

دارابی‌روز رادیو ‌را به برنامه سازان رادیویی‌شبکه های استانی‌تبریک‌گفت


 معاون امور استان‌های رسانه ملی در پیامی به مناسبت روز رادیو را به برنامه سازان، هنرمندان و مدیران شبکه های استانی رادیو در سراسر کشور تبریک گفت.
در آغازین جملات این پیام آمده است: رادیو از روی پرچین زمان گویی هر روز سایه ی بودنش را قد میگیرد . سالهاست که رقبایش آمده اند اما او دوستانه کنارشان جای گرفته و خودی نشان داده است و باطراوت و شاداب نقش پررنگ خود را به عنوان رسانه ای گرم ایفا کرده است.
معاون امور استان‌های رسانه ملی در بخش دیگری از پیام خود افزوده است:خاطر همه ی ما پر از خاطره ی صدای مجریان ، صحبت های گزارشگران ، هنر تهیه کنندگان و قلم نویسندگانی ست که در تمامی اوقات شبانه روز وسعت تنهایی مردمان این سرزمین را پر کرده، به چهره ها لبخند می بخشند و گرم می کنند دلهای هموطنانی را که در بی خبری بروز حوادث جانکاه ، ناگاه خانه هایشان بر سرشان آوار شده و ماتمکده وجودشان نیازمند ملاطفت صادقانه ای ست که مرهم ببخشد و درست درهمانجا شما حضور دارید .شما سنگربانان مهر و راستی که بی وقفه سبد سبد عاطفه ارزانی می کنید ، بی توقع هنر والای خود را در طبق اخلاص می گذارید و هم دلانه خدمت می کنید.
دارابی در ادامه پیام خود با اشاره به اینکه همه ی ما در سالی که گذشت شاهد بروز حوادث دردناکی درجای جای میهن عزیزمان بودیم افزوده است: در تمامی این رخدادها شما اهالی سخت کوش رادیو پیش از همه حضور داشتید و بیش از همه نقش موثر خود را ایفا کردید. امروز در سال روز هفتاد و هشت سالگی رادیو اینجانب بر خودم لازم میدانم که صمیمانه از تلاشهای صادقانه ی همه همکاران گرانقدرم که در این رسانه گرم بی چشم داشت خدمت می کنند قدردانی کرده و برای همه ی شما توفیق روزافزون و بهره مندی از برکات الهی را آرزو کنم.