سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۱ مهر ۱۴۰۰

دارابی خبر داد: برنامه ۵ ساله صداوسیما به زودی تقدیم رهبر انقلاب می‌شود - صفحه محتوایی خبر

 

 

دارابی خبر داد: برنامه ۵ ساله صداوسیما به زودی تقدیم رهبر انقلاب می‌شود

دارابی خبر داد: برنامه ۵ ساله صداوسیما به زودی تقدیم رهبر انقلاب می‌شود

 

معاون امور استان‌های سازمان صداوسیما گفت: برنامه ۵ ساله سازمان صداوسیما به زودی تقدیم رهبر معظم انقلاب می‌شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، علی دارابی معاون امور استان های سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی به فارس گفت: در دیداری که چندی قبل همراه با دکتر علی عسکری، رئیس و تعدادی از معاونان سازمان در محضر مبارک رهبر معظم انقلاب اسلامی بود، معظم له با تقدیر از تلاش ها و خدمات رئیس سازمان مطالبه برنامه 5 ساله از ایشان را نمودند و این برنامه مراحل آماده شدن خود را برای تقدیم به رهبر معظم انقلاب اسلامی می گذراند.

علی دارابی گفت: سازمان صدا و سیما در دوره مدیریت دکتر عسکری از آرامش، ثبات، همدلی و همکاری مثال زدنی برخوردار شده است و این اتحاد و انسجام درون سازمانی ثمره خود را در انتخابات اردیبهشت 96 نشان داد که مورد تحسین همگان به ویژه رهبر معظم انقلاب اسلامی قرار گرفت.

معاون امور استان ها افزود: دکتر عسکری با روحیه جهادی، مدیریت انقلابی و تلاش شبانه روزی ، سازمان صدا و سیما را تاکنون به خوبی مدیریت کرده است و این سرمایه بزرگی برای تداوم مدیریت و خدمت ایشان در سازمان برای اجرای برنامه 5 ساله ای است که رهبر عزیز مطالبه کرده اند.

معاون امور استان‌ها تاکید کرد: از رسانه ها و مطبوعات که همسایه دیوار به دیوار رسانه ملی هستند انتظار می‌رود در انتشار اخبار مرتبط با سازمان صدا و سیما «منبع خبر»، «صحت» و «اعتبار» آن را حتماً مورد توجه قرار دهند.