جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

دانش افزایی اولویت جدی شبکه های استانی در برنامه سازی - صفحه محتوایی خبر

 

 

دانش افزایی اولویت جدی شبکه های استانی در برنامه سازی

دانش افزایی اولویت جدی شبکه های استانی در برنامه سازی

 

معاون امور استان های رسانه ملی: دانش افزایی اولویت رسانه ملی و شبکه های استانی در تولید برنامه های مختلف است.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، دکتر دارابی معاون امور استان های رسانه ملی در مراسم تودیع و معارفه مدیر کل صدا و سیمای مرکز اراک گفت: آنچه شبکه های استانی صدا و سیما در اولویت کاری خود دارد دانش افزایی مردم در سطوح مختلف است.

وی افزود: استان مرکزی دیار امام خمینی (ره) و بسیاری از بزرگان و مفاخر کشور است و 27 درصد مفاخر کشور در این استان قرار دارد که باید با ساخت برنامه های مختلف در سطح استانی این مفاخر شناسانده شوند.

دکتر دارابی افزود: رسانه ملی در کنار بیان مشکلات مردمی همراه دولت است تا بتواند مشکلات کشور  را رفع کند.

معاون امور استان های رسانه ملی با تاکید بر ضرورت حفظ وحدت ملی با محوریت رهبر معظم انقلاب برای مقابله با توطئه دشمنان افزود: اگر وحدت قشرهای مختلف مردم و مسولان مستحکم باشد دشمن راه به جایی نخواهد برد.

در این مراسم ایت الله دری نماینده ولی فقیه در استان مرکزی هم گفت:  با توجه به توطئه دشمنان و استکبار در وقایع اخیر علیه برجام و سپاه، وظیفه رسانه ملی در دفاع از ملت ایران بسیار با اهمیت است.

آیت الله دری نجف آبادی با اشاره به توطئه دشمنان علیه ملت ایران گفت: آمریکا، صهیونیست ها و آل سعود در توطئه ای هماهنگ علیه برجام و سپاه پاسداران و ملت ایران قصد دارند ما را در تنگنا قرار دهند در این برهه از زمان وظیفه صدا و سیما بسیار با اهمیت است و باید پاسخی درخور و محکم به  توطئه ها داده شود.

امام جمعه اراک افزود: باید با تهیه برنامه های با منطق و با استدلال پاسخ محکمی به توطئه دشمنان داده شود.

وی همچنین با قدردانی از زحمات قربانی جم مدیرکل قبلی برای آذر دشتی مدیر کل جدید صدا و سیمای استان مرکزی آرزوی موفقیت کرد.

آیت الله دری توجه بیشتر به معارف و فرهنگ دینی در رسانه استانی را خواستار شد و افزود: کمک به تکمیل بیمارستان آیت الله خوانساری اراک که در زمینه درمان بیماران سرطان فعالیت می کند امری شایسته و خداپسندانه است.

منصوری رییس مجمع نمایندگان استان هم در این مراسم گفت: انتظار داریم شهرستانها در قاب رسانه ملی بیشتر دیده شود و ما از مدیریت جدید رسانه استانی می خواهیم در برنامه ها همه مناطق را مد نظر قرار دهند.

 آذردشتی مدیر کل صداو سیمای استان هم گفت: افزایش سواد رسانه‌ای و فعالیت در فضای مجازی با تولید محتوا و برنامه های مختلف در این عرصه با محوریت دینی از مهمترین اهداف  رسانه استانی است.

در این مراسم دکتر امیر هوشنگ آذردشتی به عنوان مدیر کل صداو سیمای استان مرکزی معرفی و از تلاش های حمید قربانی جم تقدیر شد.