سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

داور بخش آثار جنبی بیست و یکمین دوره جشنواره - صفحه محتوایی خبر

 

 

داور بخش آثار جنبی بیست و یکمین دوره جشنواره

جشنواره صداوسیما سبب توجه تولیدکنندگان به موضوعات مهم در تولید برنامه‌ها می‌شود

داور بخش آثار جنبی بیست و یکمین دوره جشنواره

داور بخش آثار جنبی بیست و یکمین دوره جشنواره  صدا و سیمای مراکز استان‌ها گفت: برگزاری جشنواره صدا و سیما سبب می‌شود تولیدکنندگان به سمت تولید برنامه‌هایی پیرامون مسائل مهم و مورد نظر سازمان صدا و سیما مانند «کمبود آب»، « محیط زیست» و ... گام بردارند.
دكتر آبتین مهدی‌پور داور بخش آثار جنبی بیست و یکمین دوره جشنواره صدا و سیمای مراکز استان‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار ستاد خبری این جشنواره ابراز کرد: آثاری که در این دوره در بخش ویژه جشنواره مورد بررسی قرار گرفتند از نظر کمی و کیفی رشدی قابل توجه یافته‌اند.
وی استفاده از تکنولوژی‌های جدید را یکی از عوامل رشد کیفی کارهای تولیدی در بخش ویژه جشنواره دانست و افزود: توجه به محتوای غنی و موضوعات مهم نیز در این دوره به خوبی رعایت شده است.
داور بخش آثار جنبی بیست و یکمین دوره جشنواره آثار صدا و سیمای مراکز استان‌های کشور عنوان کرد: در آثار این بخش به مسئله استفاده از کالای داخلی، خوب پرداخته شده است که این موجب فرهنگ‌سازی عمومی در زمینه پیشبرد اقتصاد مقاومتی می‌شود.
مهدی‌پور اذعان کرد: برگزاری جشنواره صدا و سیما سبب می‌شود تولیدکنندگان به سمت تولید برنامه‌هایی پیرامون مسائل مهم و مورد نظر سازمان صدا و سیما مانند «کمبود آب»، « محیط زیست» و ... گام بردارند و همچنین زمینه‌ حرکت تولیدکنندگان به سمت تولید آثاری با کیفیت بهتر را نیز فراهم می‌کند تا حضور مؤثرتر و بهتری در جشنواره داشته باشند.
وی اضافه کرد: موفقیت‌هایی که در عرصه تولید آثار گوناگون به سبب برگزاری جشنواره صدا و سیما حاصل می‌شود مرهون زحمات کسانی است که دغدغه برگزاری این جشنواره‌ را دارند و برای آن برنامه‌ریزی و تلاش می‌کنند.