سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

داور بخش آثار رادیویی بیست و یکمین جشنواره تولیدات صدا و سیمای مراکز استان ها مطرح کرد / رشد کیفی آثار رادیویی - صفحه محتوایی خبر

 

 

داور بخش آثار رادیویی بیست و یکمین جشنواره تولیدات صدا و سیمای مراکز استان ها مطرح کرد / رشد کیفی آثار رادیویی

داور بخش آثار رادیویی بیست و یکمین جشنواره تولیدات صدا و سیمای مراکز استان ها مطرح کرد / رشد کیفی آثار رادیویی

 

داور بخش آثار رادیویی بیست و یکمین دوره جشنواره تولیدات صدا و سیمای مراکز استان ها گفت: هنوز همه کارها شنیده نشده است، اما آنچه را که تاکنون شنیده ایم بسیار امیدوار کننده است و کارها به لحاظ کیفی خیلی رشد کرده اند.

به گزارش ستاد خبری بیست و یکمین دوره جشنواره تولیدات صدا و سیمای مراکز استان ها، مجید حمزه اظهار کرد: در حوزه تولیدات رادیویی آنچه را که تاکنون شنیده ایم بسیار امیدوار کننده است و کارها به لحاظ کیفی خیلی رشد کرده اند.

وی با اشاره به آموزش های موثر در مراکز استانها افزود: البته این رشد را مدیون آموزش هایی هستیم که توسط دوستان و اساتید اتفاق افتاده و باعث رشد کیفی خیلی از مراکز شده است.

داور بخش آثار رادیویی این جشنواره بیان کرد: آن چیزی که ما تا به امروز با آن مواجه شده ایم، رشد خیلی از آثار و مراکز استانهاست که امیدوارم همین روند ادامه پیدا کند.

حمزه در پاسخ به این سوال که آیا آثار این جشنواره قابل رقابت با آثار بین المللی هستند یا خیر، عنوان کرد: این مقایسه مستلزم ارتباط خیلی وسیع است که الان ما این ارتباط را نداریم. در گذشته ارتباط زیادی به خصوص در جشنواره های رادیو داشتیم و آثار کشورهای خارجی را می شنیدیم که از آنها نه تنها عقب نیستیم، بلکه تولیدات ما از خیلی از آنها بهتر است.

وی خاطرنشان کرد: معنی جشنواره در خود آن مستتر است و در عقبه این جشن فرهنگی یک رقابتی وجود دارد برای دیده شدن که صددرصد با خود رشد و بالندگی به همراه می آورد.