سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

داور بخش صدا جشنواره تولیدات مراکز استان ها مطرح کرد - صفحه محتوایی خبر

 

 

داور بخش صدا جشنواره تولیدات مراکز استان ها مطرح کرد

جشنواره تولیدات مراکز استان‌ها کارگاه بزرگ آموزشی است

داور بخش صدا جشنواره تولیدات مراکز استان ها مطرح کرد

داور بخش صدا بیست و یکمین جشنواره تولیدات صدا و سیمای مراکز استان ها، جشنواره را یک نوع کلاس کارگاهی برای تولیدکنندگان آثار دانست و گفت: این جشنواره یک نوع کلاس کارگاهی برای تولیدکنندگان آثار است که به نوعی به آنها انگیزه تولید آثار فاخر و برتر را می دهد.
به گزارش ستاد خبری بیست و یکمین جشنواره تولیدات صدا و سیمای مراکز استان ها، محمود آیت داور بخش صدا این جشنواره با اشاره به آثار ارائه شده به جشنواره اظهار کرد: بخش قابل توجهی از آثار ارائه شده کارهای روزانه دوستان بوده و برنامه و تولیدات مختص به جشنواره نسیت و اثاری که ارائه شده از تولیدات آنها است یعنی این برنامه ها صرفا برای جشنواره تولید نشده است که این نشان از توجه جدی شبکه های استانی برای مخاطب محوری است.
داور بخش کمیسیون صدا، جشنواره را یک نوع کلاس کارگاهی برای تولیدکنندگان آثار دانست و خاطرنشان کرد: این جشنواره یک نوع کلاس کارگاهی برای تولیدکنندگان آثار است که به نوعی به آنها انگیزه تولید آثار فاخر و برتر را می دهد.
آیت تصریح کرد: همچنین برگزاری این جشنواره موجب می شود تا همکاران و دوستان ما در مراکز متوجه شوند که مطرح بوده و کارشان زیر ذره بین است.