جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

داور بخش پژوهش بیست و یکمین جشنواره تولیدات صدا و سیمای مراکز استان‌ها: - صفحه محتوایی خبر

 

 

داور بخش پژوهش بیست و یکمین جشنواره تولیدات صدا و سیمای مراکز استان‌ها:

برخی از آثار جشنواره بیست و یکم قابل رقابت با آثار بین المللی است

داور بخش پژوهش بیست و یکمین جشنواره تولیدات صدا و سیمای مراکز استان‌ها:

داور بخش پژوهش بیست و یکمین جشنواره تولیدات صدا و سیمای مراکز استان‌ها، گفت: برخی از آثار که پژوهشگران ما در استان‌ها انجام داده اند، قابل رقابت با آثار  بین المللی هستند.

به گزارش ستاد خبری بیست و یکمین جشنواره تولیدات صدا و سیمای مراکز استان‌ها، مجید ملکی تبار داور بخش پژوهش این جشنواره با اشاره به آثار جشنواره بیست و یکم اظهار کرد: آثار جشنواره امسال نسبت به سالهای گذشته رشد بهتری داشته است منتهی در بخش مقاله نویسی که اولین سال است به اجرا درمی آید باید نویسندگان به رعایت اصول مقاله نویسی اهتمام بیشتری داشته باشند.

وی همچنین با اشاره به نقاط ضعف این جشنواره افزود: بنده در این جشنواره ضعفی ندیدم، فقط بعضی کوتاهی‌ها و غفلت‌ها باعث می شود تا شرکت کنندگان نمره کامل نگیرند.

داور بخش پژوهش جشنواره بیست و یکم به پژوهش‌ها و تولید برنامه‌ها اشاره و بیان کرد: هر چه پژوهش‌های برنامه‌ها بهتر باشد حتما تولید برنامه‌ها نیز از کیفیت بهتری برخوردار خواهند بود.

ملکی تبار عنوان کرد: شیوه کلی یک پژوهش باید رعایت و روش را به طور کامل بیان کنند که گاهی کمتر بیان شده و برخی از موضوعات گم و بعضی از قسمت‌های آن نیز حذف شده است، در حالی که کار آن را انجام داده اند.

وی تصریح کرد: همچنین پیشینه تحقیق را باید بیشتر ببینند و دسترسی آن را به کتابخانه‌ها و مراکزی که کارهای پژوهشی جمع می کنند را بیشتر کنند و نهایتا آن پردازشی را که برای کارشان و یافته‌های تحقیق دارند کامل توضیح دهند و نتیجه گیری و پیشنهاداتشان را نیز کامل کنند.

داور بخش پژوهش این جشنواره خاطرنشان کرد: برخی از آثار که پژوهشگران ما در استان‌ها انجام داده اند، قابل رقابت با آثار  بین المللی هستند به طوری که توصیه‌های بعضی از داوران هم این است که آنها را در سطح بین المللی مطرح کنند.