جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

داور بخش کمیسیون خبر جشنواره تولیدات مراکز استان ها: - صفحه محتوایی خبر

 

 

داور بخش کمیسیون خبر جشنواره تولیدات مراکز استان ها:

سطح کیفی جشنواره بیست و یکم مطلوب است

داور بخش کمیسیون خبر جشنواره تولیدات مراکز استان ها:

داور بخش خبر و گزارش مکتوب بیست و یکمین جشنواره تولیدات صدا و سیمای مراکز استان ها، گفت: جشنواره از لحاظ کیفی با توجه به این که سالی یک بار برگزار می شود و همکاران در مراکز با تمام مشکلات سعی می کنند که با هم رقابت کنند و خودشان را نشان دهند در سطح خوبی قرار دارد.
به گزارش ستاد خبری بیست و یکمین جشنواره تولیدات صدا و سیمای مراکز استان ها، حسن خلج داور بخش خبر و گزارش مکتوب این جشنواره اظهار کرد: در بخش خبر و گزارش های مکتوب، آثار خوبی به جشنواره راه پیدا کرده اند.
وی با اشاره به گزارش ها و خبرهای مکتوب، افزود: البته گزارش های مکتوب خیلی بهتر از خبرهای مکتوب هستند که این نشان دهنده آن است که روی این آثار بیشتر کار شده و از لحاظ کیفی سطح جشنواره را بالا برده اند.
خلج تصریح کرد: جشنواره از لحاظ کیفی با توجه به این که سالی یک بار برگزار می شود و همکاران در مراکز با تمام مشکلات و امکانات سعی می کنند که با هم رقابت کنند و خودشان را نشان دهند در سطح خوبی قرار دارد.
وی تاکید کرد: باید کاری کرد تا خبرنگاران در مراکز استانها بیشتر دیده شوند و امکانات و پاداش و مزایایی برای آنها در نظر گرفته شود، چرا که در مراکز همکاران ما در نهایت محرومیت کار می کنند و از لحاظ مالی نیاز به ساماندهی دارند.