جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

داور بخش گزارش های تصویری خبر جشنواره تولیدات مراکز استان ها مطرح کرد - صفحه محتوایی خبر

 

 

داور بخش گزارش های تصویری خبر جشنواره تولیدات مراکز استان ها مطرح کرد

تنوع و نوآوری ویژگی بارز آثار جشنواره بیست و یکم

داور بخش گزارش های تصویری خبر جشنواره تولیدات مراکز استان ها مطرح کرد

داور بخش گزارش های تصویری خبر بیست و یکمین جشنواره تولیدات صدا و سیمای مراکز استان ها، با اشاره به تنوع و نوآوری های موجود در آثار ارسالی به این جشنواره گفت: آثاری که ما در طول جشنواره بیست و یکم مشاهده کردیم، هم از تنوع موضوعی خوبی برخوردارند و هم به لحاظ ساختار و شکل متنوع و دارای نوآوری هستند.

به گزارش ستاد خبری بیست و یکمین جشنواره تولیدات صدا و سیمای مراکز استان ها، سید جواد ماهری اظهار کرد: این جشنواره فرصتی بسیار مناسب و یک آوردگاه فرهنگی و هنری برای دیدن، شنیدن و خواندن آثار برتر مراکز است.

وی افزود: همچنین این جشنواره فرصتی برای انتخاب بهترین آثار و بهترین عوامل تولید اعم از خبرنگاران، دبیران خبر، سردبیران تولید، تصویربرداران خبر، گویندگان خبر، تدوینگران و گرافیست های خبر است.

داور بخش گزارش های تصویری خبر این جشنواره بیان کرد: علاوه بر این، این جشنواره می تواند یک الگو برای بهتر شدن تولیدات خبر و آثاری که قرار است در طول سال تولید و برای مخاطبان عام و خاص و مخاطبان محلی و یا ملی ارئه شوند، باشد.

ماهری با اشاره به تنوع و نوآوری های موجود در آثار ارسالی به این جشنواره عنوان کرد: آثاری که ما در طول جشنواره بیست و یکم مشاهده کردیم، هم از تنوع موضوعی خوبی برخوردارند و هم به لحاظ ساختار و شکل متنوع و دارای نوآوری هستند.

وی تصریح کرد: البته در محتوا و متن هم رگه هایی از حرفه ای گری دیده می شود که خوشبختانه آثار خوبی هم انتخاب شدند و ان شاءالله اثرات و برکاتی هم برای معاونت های خبر مراکز داشته باشند.