سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

داور جنبی بیست و یکمین دوره جشنواره تولیدات صدا و سیمای مراکز استان ها: - صفحه محتوایی خبر

 

 

داور جنبی بیست و یکمین دوره جشنواره تولیدات صدا و سیمای مراکز استان ها:

جشنواره تولیدات مراکز دستاوردهای مهمی داشته است

داور جنبی بیست و یکمین دوره جشنواره تولیدات صدا و سیمای مراکز استان ها:

داور بخش جنبی بیست و یکمین دوره جشنواره تولیدات صدا و سیمای مراکز استان ها گفت: این جشنواره تاکنون بیست دوره برگزار شده و دستاوردهای بسیار مهمی از جمله انگیزه ‌بخشی به برنامه‌سازان و معرفی چهره‌های برگزیده در سطح ملی و بین‌المللی داشته است.

به گزارش ستاد خبری بیست و یکمین دوره جشنواره تولیدات صدا و سیمای مراکز استان ها، اعظم فرح بخش اظهار کرد: بیست و یکمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانی صدا و سیما، شهریورماه سال جاری به میزبانی استان چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود.

داور بخش جنبی این جشنواره عنوان کرد: ما در بخش جنبی جشنواره یکسری از برنامه ها را که با موضوعات خاصی همچون آب، دفاع مقدس و... تهیه شده بودند را دیدیم و طبیعتا به تعدادی از آثار برنامه جوایز اهدا می‌شود.

فرح بخش برگزاری این جشنواره را انگیزه ای خوب برای تهیه کنندگان مراکز دانست و بیان کرد: این جشنواره ها می تواند انگیزه خوبی به تهیه کننده و تولیدکنندگان مراکز برای تولید آثار برتر بدهد و برگزاری آن قطعا می تواند مفید و مثمرثمر باشد.

داور بخش جنبی این جشنواره تاکید کرد: این جشنواره تاکنون بیست دوره برگزار شده و دستاوردهای بسیار مهمی از جمله انگیزه ‌بخشی به برنامه‌سازان و معرفی چهره‌های برگزیده در سطح ملی و بین‌المللی داشته است.