جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) در مرکز اردبیل - صفحه محتوایی خبر

 

 

دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) در مرکز اردبیل

دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) به همراه رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان با حضور در صدا و سیمای مرکز اردبیل با مدیرکل مرکز دیدار و در گفتگوی حماسه 9 دی شرکت کرد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل: در این دیدار مددی مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل با اشاره به نقش مقام معظم رهبری در خنثی کردن فتنه بزرگ 88 گفت: روشنگری علمای با بصیرت و عمل به منویات مقام ولایت و حرکت های عمارگونه آنان چشم فتنه را کور و دشمنان ولایت و نظام اسلامی را ناکام گذاشته است.

دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت (ع) نیز در این نشست گفت: تغییرات بنیادین در نظام جمهوری اسلامی ایران هدف اصلی فتنه 88 بود. آیت الله محمدحسن اختری با بیان اینکه بصیرت راهی برای تشخیص توطئه و دشمن است، افزود: امروز دشمن توطئه دیگری برای دنیای اسلام و مسلمانان در حال اجرا دارد و آن ایجاد اختلاف و کشتار میان مسلمانان است.

آیت الله اختری همچنین با حضور در برنامه زنده تلویزیونی "تزه گون"  گفت: روز 9 دی یکی از روزهای بسیار برجسته و ماندگار در تاریخ ملت مسلمان ایران شد و شاید قبل از پیروزی انقلاب و حتی بعد از پیروزی انقلاب کمتر حادثه یا مناسبتی را می توانیم از نظر اهمیت و جامعیت مثل این روز به حساب آوریم.

alt

 دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) در ادامه خاطرنشان کرد: در روز 9 دی یک رفراندوم جدید صورت گرفت و ملت ایران نشان داد همانطوری که در آغاز انقلاب اسلامی رای به انقلاب اسلامی دادند در این روز بار دیگر رای به ولایت فقیه دادند، رای به رهبری دادند و رای به جمهوری اسلامی دادند و دلبستگی به جمهوری اسلامی، و لایت فقیه را تثبیت کردند.

دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) در عرصه بین المللی یکی از برکات و ثمرات حماسه 9 دی را مساله بیداری اسلامی دانست و افزود: بیداری اسلامی که در کشورهای مختلف اتفاق افتاده و هنوز هم ادامه دارد، گرچه در برخی از کشورها به انحراف کشیده و در برخی نیز به نتیجه نرسیده است، ولی همچنان ادامه دارد و در حال پیشروی است.