جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

دختر مش حسن، سوژه فیلم "آسمان بی ستاره "شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

دختر مش حسن، سوژه فیلم "آسمان بی ستاره "شد


تله‌فیلم «آسمان بی‌ستاره» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی حیدر عباس‌زاده در صدا و سیمای مرکز سمنان تهیه و تولید می شود.  

عباس زاده در گفتگو با خبرنگار ما با بیان اینکه این تله فیلم به مدت سه ماه پیش تولید داشته است گفت: تصویربرداری تله فیلم آغاز شده و تا پایان ماه ادامه خواهد داشت.

وی اظهار امیدواری کرد: پس از مراحل تدوین، صداگذاری و موسیقی تله فیلم آسمان بی ستاره تا پایان آبان ماه سال جاری آماده پخش شود.

وی در خصوص داستان این تله فیلم گفت: برزو پسر عباسعلی خواستگار دختر مش‌حسن است، اما هر بار که تصمیم می‌گیرد به خواستگاری برود، اتفاقاتی باعث شکراب شدن رابطه بین پدران می‌شود که در نتیجه، مراسم خواستگاری به تعویق می‌افتد.

عباس زاده با اشاره به اینکه تله فیلم آسمان بی ستاره با هدف تسهیل امر مقدس ازدواج  تولید می شود اظهار داشت: القای حس امنیت، خود باوری، امید و اعتماد به نفس، عزت و غرور ملی در جامعه از دیگر اهداف این تله فیلم است که با استفاده از ظرفیت های بومی و محلی تهیه و تولید می شود.

وی با بیان اینکه همه عوامل تولید و بازیگران این تله فیلم بومی هستند تصریح کرد: با توجه به ظرفیت استان سمنان تلاش کردیم کلیه عوامل تولید از بومی منطقه باشند تا بتوانیم علاوه بر تولید یک اثر فاخر توانایی هنرمندان استان را نیز به تصویر بکشیم. 

وی در خصوص لوکیشن های تله فیلم ابراز داشت: روستای سینسک و برخی از مناطق استان سمنان لوکیشن های اصلی به حساب می آیند.  

گفتنی است: علی اعلایی، رضا جهاندیده، بهرام کمیجانی، مژده بیدختی، مریم میر آخوری، فریدون امیر عبدالهیان، مهرداد طوسی، مهدی رحیمیان، حسام خلیل‌نژادی، محسن اصغریان، سوسن یحیایی، مهشید صدقی، غلامرضا اردیانی، مهدی حسن‌زاده و علی غربا از بازیگران این مجموعه هستند.

 بهرام کمیجانی، مدیر تولید و برنامه‌ریزی، ایمان کمیجانی دستیار کارگردان، علیرضا نجم‌الدین، مدیر تصویربرداری، سیدرضا حسینی‌نیا، صدابردار و محمد نظارت، دستیار صدابردار، محمد ندا نویسنده، مرضیه آذری منشی صحنه، مهشید صدقی جانشین تولید، علی نوروزی دستیار تولید جواد رحیمی و بهزاد پیوندیان دستیار تهیه کننده هستند.

alt

alt