جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

درب های هشت بهشت به روی مخاطبان "شما" گشوده شد - صفحه محتوایی خبر

 

 

درب های هشت بهشت به روی مخاطبان "شما" گشوده شد

مجموعه تلویزیونی «هشت بهشت» به تهیه‌کنندگی امیرحسین شریفی و کارگردانی سعید عالم‌زاده از شامگاه شنبه 6 دی‌ماه ساعت 21 روی آنتن شبکه شما رفت.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور مجلس و استان ها، «هشت بهشت» هر چند موضوعی طنز دارد، ادای دین و احترام به تمام گویش‌های ایران است و در جهت اتحاد اقوام مختلف ایرانی و به تصویر کشیدن زندگی شخصی، خانوادگی و اجتماعی آنان در کنار یکدیگر است.

یکی از ویژگی‌های این سریال استفاده از گویش‌ها و لهجه‌های مختلف توسط صاحبان این گویش‌ها است. به این معنا که فردی که اصفهانی یا شیرازی و یا حتی آذری است با همان گویش روزمره خود در این سریال به نقش آفرینی پرداخته و ادای آن گویش را در نمی‌آورد و در طول داستان کار با تمام گویش‌های شیرین ایرانی به پیش می‌رود.

این سریال به سفارش صدا و سیمای مرکز اصفهان در 26 قسمت 45 دقیقه‌ای تولید شده و بازپخش «هشت بهشت» هر روز ساعت 11 صبح از شبکه شما روی آنتن می‌رود.

در این مجموعه هنرمندانی از استان‌های مختلف نظیر هوشنگ حریرچیان، حسن جویره، پری کربلایی، زویا امامی، داریوش موفق، حسن اکلیلی، افشین سنگ‌چاپ، افسانه ناصری، آزاده رضایی، مانا بهرامی، علیرضا جعفری، مهدی ساکی، مانی حیدری، فاطمه واحدی، فرج‌الله گل‌سفیدی، فرهاد بشارت، ساناز زرین‌مهر، ابراهیم کلانی و مینا پورنیا نقش آفرینی کرده‌اند. 

alt

alt