جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

درب های هشت بهشت ماه رمضان گشوده می شود - صفحه محتوایی خبر

 

 

درب های هشت بهشت ماه رمضان گشوده می شود

شبکه تلویزیونی شما مجموعه تلويزيوني «هشت بهشت» را به تهيه‌كنندگي اميرحسين شريفي و كارگرداني سعيد عالم‌زاده برای پخش در ماه مبارک رمضان برگزیده است.

مسعو احمدی افزادی در گفتگو با خبرنگار ما گفت: هشت بهشت هر چند موضوعي طنز دارد، اما اداي دين و احترام به تمام گويش‌هاي ايران است. در اين سريال از گويش‌هاي مختلفي استفاده شده است و سعی بر آن بوده تا  بازيگران گويش‌ها را درست ادا كنند .

مدیر شبکه شما با اشاره به داستان اين مجموعه گفت: در اصفهان بازارچه‌اي با عنوان نمايشگاه صنايع دستي و مواد غذايي ويژه همه اقوام ايراني بر پا مي‌شود و تمامي اقوام در اين نمايشگاه شركت مي‌كنند. در مجموعه هشت بهشت از ظرفيت اين بازار براي معرفي گويش‌ها و آداب و رسوم مردم مناطق مختلف ايران استفاده شده است.

وي با اشاره به هدف توليد مجموعه هشت بهشت گفت: معمولا در مجموعه‌هاي تلويزيوني كمتر به آداب و رسوم شهرهاي مختلف پرداخته مي‌شود. به همين دليل تلاش سازندگان این مجموعه آن بوده است كه بينندگان در آن با گويش‌ها و آداب و رسوم مردم اقصي نقاط ايران آشنا شوند.

بنابر این گزارش اين مجموعه که در 26 قسمت 40 دقیقه به سفارش صدا و سیمای مرکز اصفهان تولید شده دارای بیش ار 24 لوکیشن بوده که هتل طلوع خورشيد، هتل ابن‌سينا و بازارچه از مهمترین آنها بوده است.

هوشنگ حريرچيان، حسن جويره، پري كربلايي، زويا امامي، داريوش موفق، حسن اكليلي، افشين سنگ‌چاپ، افسانه ناصري، آزاده رضايي، مانا بهرامي، عليرضا جعفري، مهدي ساكي، ماني حيدري، فاطمه واحدي، فرج‌الله گل‌سفيدي، فرهاد بشارت، ساناز زرين‌مهر، ابراهيم كلاني، مينا پورنيا و... در این مجموعه نقش آفرینی کرده اند.

همچنین برخي عوامل سازنده اين مجموعه عبارتند از :

مدير توليد: شاهرخ شريفي، مدير برنامه‌ريزي: گلچهره دانش، هماهنگي توليد: حيدر شكاري، دستيار اول كارگردان: ماكان رضايي‌پور، مدير صدابرداري: فرامرز مختاري، طراح صحنه و لباس: كيوان ذوالفقاري، مدير تصويربرداري: اسماعيل آقاجاني، طراح چهره‌پردازي: مهران روحاني، تدوين: مهدي دهقان، صداگذار: شاهرخ شريفي.

alt

alt