سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

درحکمی از سوی دکتر علی عسکری؛ - صفحه محتوایی خبر

 

 

درحکمی از سوی دکتر علی عسکری؛

عبدالملکی مدیرکل صداوسیمای مرکز کردستان شد

درحکمی از سوی دکتر علی عسکری؛

با حکم رئیس رسانه ملی جعفر عبدالملکی به سمت «مدیرکل صدا و سیمای مرکز کردستان» منصوب شد.
  به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها ، دکتر علی عسکری به پیشنهاد معاون امور استان‌های رسانه ملی، در حکمی‌ جعفر عبدالملکی را به عنوان مدیرکل صداوسیمای مرکز کردستان  منصوب کرد.
رئیس رسانه ملی در این حکم  به مدیرکل جدید صداوسیمای مرکز کردستان تأکید کرد که با تکیه بر ظرفیت‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، تاریخی و دینی منطقه در اجرای سیاست‌های کلان سازمان صداوسیما و تحقق اهداف و مأموریت‌های ترسیم شده، اهتمام جدی نماید.
دکتر علی عسکری، توسعه ضریب نفوذ کمی و کیفی رسانه با بهره‌گیری از ظرفیت‌های فضای مجازی و طراحی شیوه‌های نوین به منظور حفظ و جذب مخاطب، ارتقای برنامه‌ها با محوریت دین، اخلاق، آگاهی‌بخشی و امیدآفرینی با تأکید بر «سبک زندگی اسلامی- ایرانی» و تعامل مؤثر با مسئولان منطقه و اطلاع‌رسانی مناسب رخداد‌ها و تحولات برای افزایش اعتماد، سرمایه اجتماعی و جذب گردشگر را از جمله برنامه‌ها و سیاست‌های کلان سازمان صداوسیما عنوان کرد که باید در جهت تحقق آن‌ها تلاش شود.
رئیس رسانه ملی در پایان از خدمات بی دریغ ابوالقاسم امان الهی در دوره تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.
جعفر عبدالملکی دارای دکترای جامعه شناسی فرهنگی و دکترای مدیریت راهبردی است و پیش از این  قائم مقامی‌شبکه سه سیما و ریاست مرکز پژوهش و سنجش افکار صداوسیما را برعهده داشته است.